Що їсти і пити при вагітності.

Вагітність - особлива пора і для мами, і для її малюка. Важливо в цей період не нашкодити собі і правильно харчуватися. Найпростіше - уникати всього того, чого не їли наші прапрабабусі. А при вживанні вітамінів - дотримуватися їх баланс і обов'язково консультуватися з лікарем.
Інструкція
1
Не треба їсти: - жирне (якщо варите бульйон - прибирайте жир); - какао і шоколад, а також кави; - консерви - гриби; - горох; - свіжі дріжджові вироби та хлібо-булочні вироби з масляними кремами ; - гостре, кисле і солоне; - цитрусові, в тому числі апельсини і лимони; - полуницю, малину і суницю.
2
Що є корисно: - зелена цибуля, картопля, огірки - словом, овочі; - з фруктів: груші, яблука, абрикоси; - з ягід: виноград, вишню, черешню, кавуни; - молоко і молочні продукти; - нежирне м'ясо, нежирну рибу (солона і сушена - скасовуються); - сухофрукти і компоти з сухофруктів; - зелений чай.
3
Ще ряд порад: - Не переїдайте! Особливо не будете їсти на ніч - жодному з вас це на користь не піде. Шлунок повинен вночі відпочивати, а не перетравлювати їжу. І малюк повинен спати, а не пітаться.- Якщо не можна, але дуже хочеться, то можно.- Якщо не знаєте, хочете ви це є чи ні - краще не есть.- Уникайте спиртного усіма правдами і неправдами! Якщо випити все одно доведеться, то пийте виключно кагор або шампанське, але чуть-чуть! - Якщо хочеться крейда, то не варто гризти крейду і штукатурку. Є більш цивілізований варіант - кальцію глюконат або кальцію гліцерофосфат, а також сир зі сметаной.- Пити бажано більше і саме воду, а не чай або каву. Але при виникненні неприємних відчуттів, набряків або нефропатії необхідно відразу звернутися до лікаря і узгодити з ним режим пітья.- При набряках також допомагає розсіл або просто солона їжа. Але вживати сіль слід обережно і при схваленні вашого лікуючого лікаря! - При виборі полівітамінного комплексу звертайте увагу на протипоказання та індивідуальну непереносимість компонентів. Найкорисніші вітаміни для вас - вітамін D і фолієва кислота (вітамін B9 або М). Фолієва кислота сприяє правильному поділу клітин ДНК і не синтезується в організмі, тому вживати її вкрай важливо.