Як намалювати мандалу.

У перекладі з санскриту мандала означає священний коло. У буддистів мандала вважається сферою божественного проживання і використовується при медитаціях. Крім того, малювання мандал допомагає розібратися в собі, сконцентруватися на своїх бажаннях і досягти душевної рівноваги.
Вам знадобиться
  • аркуш білого бумаги
  • циркуль
  • линейка
  • краски
  • фломастеры
  • цветные олівці
  • крейда
Інструкція
1
Для початку знайдіть тихе, спокійне місце, де вас ніхто не буде відволікати і ви повністю зможете зануритися в процес творчості. На створення мандали вам буде потрібно в середньому 1-2 години. Не варто поспішати, малювання мандали - процес не настільки фізичний, скільки духовний. Для створення розслаблюючій атмосфери можна запалити пахощі і включити спокійну музику.
2
Візьміть аркуш паперу і намалюйте за допомогою циркуля коло бажаного діаметра. Це основа нашої майбутньої мандали. За допомогою лінійки розділіть коло на 4-24 сегмента, проводячи лінії через центр. Усередині основного кола малюйте кола менших діаметрів. У вас буде виходити щось на зразок павутини або сітки.
3
Коли основна структура готова, можна переходити до заповнення мандали квітами і формами. Закрийте очі і уявіть, які фарби вам хотілося б спостерігати у вашій мандалі, які відтінки, в якому поєднанні. Однак, довго замислюватися не варто, енергія квітів сама виллється на папір з вашої свідомості. Якщо в голову нічого не приходить - просто наповнюйте мандалу геометричними фігурами, символами - підсвідомість бере всю роботу на себе і малюнок утворюється сам собою.
4
Розфарбовуючи мандалу, зосередьтеся на вибраному кольорі, відчуйте його енергію. Поміркуйте над тим, які кольори вам зараз найбільш подобаються, які відштовхують. Малюйте не руками, а душею.
5
Готову мандалу можна повісити над ліжком, поставити на стіл - розташувати в такому місці, де ви буваєте в спокої і спокої, де переважає ваша енергетика. Дивіться на мандалу - і позитивні емоції, які ви вклали в неї при створенні, надихатимуть вас і живити.
Зверніть увагу
Якщо ви не змогли зосередитися або щось вам завадило в процесі створення мандали, не турбуйтеся. Перервіть сеанс і спробуйте повернутися мандалотерапіі через якийсь час.
Корисна порада
Якщо у вас немає під рукою циркуля, можна скористатися звичайною тарілкою.