Як заробити на своїй ділянці.

Дачна ділянка, будь він у нашій особистій власності або ж у власності родичів, при грамотному зверненні може стати хорошим джерелом доходу. Залежно від виду діяльності, яка на ньому здійснюється в даний момент, можна виділити ту діяльність, яка приноситиме найбільший прибуток. Вирішальну роль відіграє схильність ділянки до використання його в тих чи інших цілях.
Інструкція
1
В першу чергу, визначтеся з тим, в яких цілях ви будете використовувати свою ділянку. Залежно від цього будуть формуватися і ваші подальші дії. Напрямків може бути декілька: це або створення дачі для здачі в оренду, або створення особистого господарства, на якому ви працюєте самі, або використання праці найманих робітників.
2
У випадку, якщо ви вирішили здати дачу в оренду, визначитеся з тим, за яку ціну ви хочете її здавати. Досліджуйте ринок пропозицій по даній ціні. Проведіть на своїй дачі ремонт, вивівши її на рівень, що відповідає тій вартості оренди, яку ви хочете за неї отримувати. Після цього розміщуйте оголошення в газетах, на сайтах і в соціальних сетях.Еслі ви вирішили здати дачу в оренду, визначитеся з тим, за яку ціну ви хочете її здавати. Досліджуйте ринок пропозицій по даній ціні. Проведіть на своїй дачі ремонт, вивівши її на рівень, що відповідає тій вартості оренди, яку ви хочете за неї отримувати. Після цього розміщуйте оголошення в газетах, на сайтах і в соціальних мережах.
3
У випадку, якщо ви вирішили використовувати свою ділянку як майданчик для сільського господарства, коректно оцініть свої реальні часові ресурси і спрямованість. У разі, якщо для вас більш звично тваринництво або є готові будівлі, призначені для тваринництва, приступайте негайно. У всіх інших випадках більш вигідним буде городнє господарство.
4
Незалежно від напрямку діяльності, необхідно постійно підтримувати відносини з покупцями. На перший час візьміть кілька оптових покупців і тримайте їх на малих обсягах протягом пари місяців, після чого виберіть найбільш стабільного і відповідального, але постійно шукайте тих, хто запропонує більш вигідні умови.
5
Незалежно від напрямку діяльності, необхідно постійно підтримувати відносини з покупцями. На перший час візьміть кілька оптових покупців і тримайте їх на малих обсягах протягом пари місяців, після чого виберіть найбільш стабільного і відповідального, але постійно шукайте тих, хто запропонує більш вигідні умови.
Зверніть увагу
Подбайте про охорону вашої ділянки!
Корисна порада
До цього часу основним бичем села є пияцтво - стежте за тим, щоб працівники не вживали алкоголь під час роботи.
В даний час ні фізичні, ні юридичні особи не мають права отримати у власність ділянку землі в Москві і Московській області. Однак якщо ви вже є власником будівлі, то викуп ділянки, на якій він розташований, ще можна здійснити.
Інструкція
1
Якщо ви є власником дачного будиночка, то ділянка, на якій він зведений, може бути оформлений в вашу власність. Перед тим як звертатися в міську адміністрацію про визнання за вами права володіння цією ділянкою, ознайомтеся з генеральним планом розвитку Москви до 2025 року, щоб дізнатися, чи не піде ваш будинок під знесення, зайшовши на сайт http://www.genplan2025.ru.
2
Якщо ви є офіційним представником юридичної особи, складіть у вільній формі заявку на земельну ділянку, на якій ви хотіли б звести житловий, комерційне або громадська будівля. Заявку слід направити до Уряду Москви. У ній мають бути зазначені: - адреса місця розташування ділянки; - площа ділянки; - призначення необхідного ділянки; - обсяг інвестицій; - призначення будівлі, яке ви плануєте звести на ділянці; - запланований обсяг будівництва.
3
Підготуйте всі необхідні документи для укладення договору про оренду ділянки з Урядом Москви, а саме: - установчі документи юридичної особи; - виписку з ЕГРЮЛ; - коди Росстата; - свідоцтво про постановку на облік у податковій інспекції; - завірену копію останнього зданого в податкову інспекцію балансу.
4
Якщо ви є фізичною особою і хочете взяти в оренду ділянку під будівництво, дізнайтеся, чи потребує ваша сім'я в житло з точки зору норм, діючих на території Москви. Дізнайтеся, чи має ваша сім'я і право на пільги. Право на позачергове отримання земельної ділянки в даний час є тільки у багатодітних сімей та сімей Героїв Радянського Союзу або Героїв Росії.
5
Залежно від того, в якому районі Московської області ви хочете отримати земельну ділянку, зверніться в сільську адміністрацію або місцеву управу цього району безпосередньо. Напишіть заяву на ім'я його голови, приклавши всі документи, що підтверджують ваше право на отримання землі.