Як опалювати будинок якщо немає газу.

Якщо у власника будинку виникла необхідність зігріти приміщення або надпити його, але в ньому не проведено або не підключений газ, то існує декілька основних способів створити або зберегти тепло.
Інструкція
1
Закрийте всі вікна в будинку. Відкривайте їх протягом дня, тільки якщо зовнішня температура вище, ніж внутренняя.Ви можете придбати змінні панелі, щоб краще запечатати окна.Іспользуйте фіранки, які пропускають світло сонця. Вони не пустять холодне повітря, і теплота від сонця нагріє ваш будинок.
2
Запечатайте двері. Перевірте щілини навколо дверної структури і під дверима. Можна купити погодний демонтаж або дверну зачістку.Іспользуйте кімнати меншого розміру. Якщо, наприклад, у вас є спальня, яка набагато менша, ніж ваша вітальня, ви могли хотіти використовувати її в якості своєї особистої кімнати.
3
Закрийте всі кімнати, якими ви не користуєтеся. Закриті двері робить кімнату бар'єром між вами і холодної вулицею. Це також заважає повітрю циркулювати, що зменшує втрату цінних градусів. Крім того, будівельні магазини продають магнітні покриття, щоб "запечатати" повітряні маси в невикористаних кімнатах.
4
Якщо в будинку немає газового опалення, тоді використовуйте електронагрівач або теплової нагрівач на батарейках. Такі нагрівачі зазвичай не можуть опалити весь будинок, але в масштабах однієї кімнати прекрасно створюють тепло.
5
Якщо в будинку відсутня і електропостачання, то можна запалити камін і нагріти кімнату, або зробити штучний камін і розпалити в ньому огонь.20 хвилин енергійного вогню можуть нагріти кімнату і зігріти людини.
6
зігрівали фактором служить також пар, який можна створити, наприклад, при приготуванні на вогні їжі. Пар підніме рівень вологості у вашому будинку, роблячи більш щільне повітря. Кухня буде теплою, в той час як ви готуєте.
7
Зігрітися можна і за допомогою електрогрілки, на яку можна сісти або лягти. Такі грілки тривалий час підтримують досить високу температуру і дозволяють добре зігрітися.