Як легко зробити живіт плоским.

Підтягнутий плоский живіт - мрія будь-якої дівчини. Однак, для цього недостатньо просто виконувати вправи на прес пару раз на тиждень, в цій справі потрібен більш комплексний підхід.
Вам знадобиться
  • бадьорий настрій і терпіння
Інструкція
1
Зверніть увагу на ваше харчування. Виключіть з раціону жирні м'ясні вироби, копченості, булки і тістечка. Якщо складно відмовитися від хліба - замініть його житніми хлібцями або пресованими висівками. Їжте багато овочів і фруктів - у них клітковина допоможе налагодити обмін речовин і очистити кишечник. Плоский животик можливий тільки тоді, коли ви позбудетеся від зайвої внутрішньої жирового прошарку.
2
Пийте більше води. Вода - це справжній цілитель нашого організму. Збагачуючи всі клітини киснем, вона виводить зайві токсини і та оновлює всі органи, покращуючи їх працездатність.
3
Дихайте повітрям. Ходіть на прогулянки в будь-яку погоду. Бігайте, стрибайте, грайте з дітьми - рухова активність підвищує всмоктуваність кисню в кров, покращує наше загальне самопочуття і не дозволяє відкладатися зайвим кілограмам.
4
Займіться йогою. Велика кількість вправ на розтяжку не тільки розслабляє м'язи преса, а й поступово підтягує і повертає їм тонус.
5
Крутите обруч. Це старий перевірений спосіб повернути м'язам преса підтягнутість, а також позбутися від боків.
6
Вправи. Ну і звичайно, не треба забувати про необхідність щоденної опрацювання м'язів преса в різних вправах. Досить 10-12 хвилин в день - і ваш животик приємно вас здивує.
Корисна порада
Щоб досягти результату, такого режиму потрібно дотримуватися щодня, а не пару раз на тиждень.