Як підключити кабельний інтернет. Підключення кабельного інтернету.

На сьогоднішній день кабельний інтернет займає практично половину ринку високошвидкісного проводового інтернету. Пояснюється така популярність великою швидкістю передачі даних, надійністю, зручністю у використанні і досить помірними тарифами. Не дивно, що все більше людей прагнуть підключити кабельний інтернет до своїх домашніх комп'ютерів.
Інструкція
1
Підключення до кабельного інтернету не вимагає ніякого особливого обладнання. Все, що потрібно - це наявність у вашому будинку кабелю широкосмугового телебачення і кабельного модему до комп'ютера. Широкосмуговий доступ в інтернет забезпечується за допомогою одного рядка пропускання в мережі кабельного телебачення. Тому необхідний хоча б один кабельний канал телевізійного програмування.
2
Дізнатися про те, чи є у вашому будинку широкосмуговий телевізійний доступ, можна в кабельній компанії, що надає телевізійні послуги. Сьогодні в більшості великих міст практично всі житлові будинки вже охоплені системою кабельних мереж, тому знайти відповідного оператора буде нескладно.
3
Переконавшись в наявності технічної можливості підключення, ви можете укладати договір на обслуговування з кабельною компанією. В спектр послуг зазвичай входить власне підключення, тобто протягування додаткового кабелю в квартиру і підключення його до вашого комп'ютера, а так само надання доступу в інтернет відповідно до вибраного тарифного плану.
4
При виборі тарифного плану зверніть увагу на обсяг широкосмугового телебачення, яке ви купуєте. Деяка частина кабельних компаній пропонує підключення до інтернету тільки в загальному пакеті з установкою декількох кабельних TV-каналів. Інша частина операторів воліє надавати послуги інтернету окремо від телебачення. Для вас оптимальним буде вибір, що поєднує ціну і якість в залежності від ваших уподобань. Якщо ви часто дивитеся телевізор, ймовірно загальний пакет, що включає як доступ до Інтернету, так і додаткові кабельні канали, буде для вас більш цікавий. Якщо ж ні, настоюйте на наданні тільки виходу в інтернет.
5
Після підключення вашого комп'ютера до кабельної мережі, провайдер повинен повідомити вам необхідну інформацію для настройки доступу: ваш IP-адресу (постійний або динамічний), шлюз і маску мережі. Ці дані необхідно ввести в настройки мережевого підключення. Якщо ви не дуже впевнені в своїй технічній підготовці, краще звернутися до провайдера з проханням повністю налаштувати роботу інтернету і всіх супутніх служб. До речі, більшість кабельних компаній самі пропонують подібну послугу з налаштування доступу. Виклик майстра має ту перевагу, що настройка займе значно менше часу і пройде без прикрих збоїв.