Як зробити костюм для Хеллоуїна своїми руками.

Наближається найстрашніший день в році, а у вас ще немає відповідного наряду? Костюм для Хеллоуїна дуже легко зробити вдома своїми руками.
Вам знадобиться
  • ганчірки, нитки, голки, ножиці
  • фантазія і гарний настрій
Інструкція
1
Привид. Найпростіший костюм можна зробити, якщо у вас є простирадло. Вирізаємо дірки для рота і очей - і привид готовий до виходу в світ.
2
Богиня. Від привиди зовсім недалеко до давньогрецької богині. Перев'язуємо простирадло навколо талії і шиї, на голову можна спорудити вінок з дроту, а для ефектності додати плями кривавого кетчупу.
3
Пірат. Для створення цього образу нам знадобиться тільняшка (можна знайти в найближчому трикотажному магазині) і смужка чорної тканини на очей. А якщо раптом у вас є маленький син - відберіть у нього на одну ніч іграшковий меч для завершення образу.
4
Домогосподарка. Бігуді на голову, фартух, швабру в руки - і образ готовий! Для дівчат образ можна зробити більш еротичним, ну а для чоловіків він буде ефектний у будь-якому випадку.
5
Відьма. Маленьке чорне плаття, капелюшок і швабра - і ви сама злісна чарівниця на вечірці. При бажанні можна домалювати бородавки й іншу "нечисть".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9p1286d16Gw
Корисна порада
Дотримуйтесь польоту фантазії - і ваш образ буде незабутнім.