Як отримати просування на роботі.

Робота займає більшу частину нашого свідомого життя, а тому хочеться, щоб вона не тільки приносила задоволення, але і сприяла реалізації ваших амбіцій в матеріальному і професійному плані. Простіше кажучи - хочеться визнання та підвищення.
Інструкція
1
Насамперед, необхідно визначити, на які показники діяльності компанії впливає ваша робота. Скажімо, якщо ви продажник, то абсолютно очевидно, що збільшення продажів з вашого боку буде сприяти збільшенню прибутку організації. Це означає, що дійсно, більш плідною роботою ви можете забезпечити собі швидке підвищення.
2
Однак, якщо ви не займаєтеся продажами і ваша робота безпосередньо не знаходить відображення у величині приросту фінансового результату діяльності компанії, то необхідно йти іншими шляхами. Одним з таких шляхів може бути більш вигідне становище серед співробітників. Таке положення вам необхідно створити самим. Просто потрібно виділитися, стати помітним. Це можна зробити, якщо брати на себе частину роботи інших співробітників, які не встигають її виконувати.
3
Наступним сприятливим моментом може бути ваш творчий склад розуму, який здатний генерувати ідеї. Випадково пророненная відмінна ідея - це ключ до вашого просуванню і визнання. Навчитися мислити інноваційно можна шляхом постійного читання спеціальних джерел та літератури за специфікою діяльності вашої компанії. Однак тут потрібно бути вкрай обережним з плагіатом. Просто переробляйте ті ідеї, які ви почули або про які прочитали, приміряйте для вашої організації, а потім при нагоді озвучуйте свому роботодавцю.
4
І, нарешті, найскладніший, але дієвий метод: намагайтеся бути ближче до свого начальника. Всіляко допомагайте йому, намагайтеся наслідувати, але не навящево. Не бійтеся йти на сміливі кроки, адже ваш начальник така ж людина як і ви. І, як кажуть, нічого людське йому не чуже!