Що подивитися в Барселоні за тиждень.

Вирушаючи в Барселону, краще скласти приблизний план поїздки заздалегідь. У подорожі у вас зовсім не буде на це часу, адже ви відправляєтеся в один з найпрекрасніших міст Європи. Так що ж обов'язково потрібно встигнути подивитися і зробити?
Інструкція
1
Всі, хто приїжджає в Барселону хоча б на кілька годин, обов'язково йдуть дивитися саме знамените будівля - Саграда Фамілія, собор, побудований геніальним архітектором Антоніо Гауді. Будьте готові постояти у величезній або просто великої черги. Як показує практика, у другій половині дня (після 15:00) чергу менше, ніж вранці. Продаються два види квитків: в собор і на вежу. Також квитки можна купити через інтернет. Зверніть увагу, що поруч з собором є невеликий ставок, садок і лавочки, де можна відпочити і ще раз помилуватися собором.
2
Парк Гуель. Для жителів Барселони це просто міський парк, де вони гуляють і бігають вранці. Вхід в сам парк безкоштовний. Туристи з усього світу приїжджають дивитися на будівлі та скульптури Антоніо Гауді. Там же знаходиться музей-квартира архітектора. На території парку грають вуличні музиканти. Приходити в парк найкраще рано вранці, коли ще зовсім мало людей і можна зробити прекрасні фотографії.
3
Будинок Міла і Будинок Костею. Перед поїздкою краще почитати про Гауді і його творіння, щоб, гуляючи по центру міста, дізнаватися будівлі, побудовані їм і знати їх історію. У Будинку Міла (його ще називають Ля Педрера, що перекладається як «каменоломня») і Будинку Костею проводяться екскурсії. Будинок Міла можна в деякі дні також відвідати ночью.Очереді там, як правило, невеликі, і на відвідування цих будинків можна виділити не більше, ніж півдня.
4
Футбол для каталонців не просто спорт, це національна ідея. Якщо буде така можливість - купіть квитки на футбольний матч. Це буде цікаво, навіть якщо ви не є шанувальником футболу.
5
Гора Монжуїк. Туди можна дістатися на фунікулері або піднятися від площі Іспанії. На Монжуїк знаходяться: Олімпійське село, фортеця, магічні фонтани, Національний музей мистецтв Каталонії, парки. Щоб подивитися і обійти все, не вистачить і цілого дня.
6
Гора Тибидабо. Це найвища точка Барселони. Дістатися туди можна на фунікулері або на спеціальному «Тібібасе», який відходить від площі Каталонії. На самій вершині стоїть храм Святого Серця, на вежу якого можна піднятися. На схилі гори знаходиться парк атракціонів для любителів гострих відчуттів.
7
Парк Сьютадейя. Цей невеликий, але дуже гарний парк розташований недалеко від центрального пляжу Барселонетти. Тут можна відпочити і сховатися від літньої спеки.
8
Центр міста. Обов'язково залишіть день, щоб просто побродити по центру без певної мети. Бульвар Ла Рамбла - це центральна артерія, як Арбат у Москві або Невський проспект у Петербурзі. Пройдіть його від початку до кінця: купіть сувеніри у ремісників біля площі Колумба, помилуйтеся театром Лісеу, загляньте в магазини Desigual і Gusto Barcelona, загорніть на центральний ринок Бокерія. Погуляйте по вузьких вуличках Готичного кварталу, спробуйте паелью і гаспаччо, зайдіть в тапас-бар. Зустріньте світанок на пляжі Барселонетта, пройдіться ввечері по центральній набережній. І ви відчуєте атмосферу Барселони і напевно закохаєтесь в це місто назавжди.
Зверніть увагу
Каталонці дуже пишаються своїм містом і історією, і не зараховують себе до іспанців. Каталонська мова теж відрізняється від класичного іспанського, навіть багато слова пишуться інакше.
Корисна порада
Жити в Барселоні можна в готелі, але краще зняти окрему квартиру в самому центрі міста, в пішохідній доступності від бульвару Ла Рамбла.