Чим корисний сир.

Сир - надзвичайно цінний кисломолочний продукт. Він включається до складу більшості лікувальних дієт при серйозних захворюваннях печінки, атеросклерозі і гіпертонічної хвороби. Сирний білок багатий амінокислотами, а ступінь його засвоюваності організмом людини істотно вище, ніж у м'ясних білків.
Інструкція
1
Крім білка сир містить метіонін і холін, які сприяють профілактиці атеросклерозу. Вживання цього кисломолочного продукту допомагає налагодити обмін речовин і суттєво покращити стан суглобів і кісток. Відомо, що сир незвичайно багатий кальцієм. Цей найважливіший мікроелемент благотворно впливає на роботу всієї центральної нервової системи, він бере участь у згортанні крові, активізує синтез великої кількості ферментів, а головне істотно зміцнює кістки людини.
2
При хворобах шлунка і органів ШКТ, печінки, підшлункової залози, при інфекційних процесах в організмі, під час вагітності та лактації традиційно використовується кальцірованний (прісний) сир, що володіє низькою кислотністю. Цей продукт можна самостійно зробити в домашніх умовах.
3
Закип'ятіть молоко в емальованому посуді, безперервно помішуючи, потім додайте 10% -розчин хлористого кальцію (на? Літра молока - 1 столову ложку розчину з невеликою гіркою). Цей препарат можна купити в аптеці. Згорнувся молоко остудіть і процідіть крізь марлеву тканину. А щоб отриманий сир НЕ був рідким, помістіть його на п'ять-десять хвилин під гніт.
Корисна порада
Якісний сир в домашніх умовах можна виготовити з кефіру і спеціальних заквасок, які також продаються в аптеці. Однак кардинальних відмінностей між цими продуктами немає, вони відрізняються лише за спектром молочнокислих бактерій.