Як налаштовувати клавіатуру.

Якщо ви впоралися з установкою клавіатури, то можна сказати, що половина справи зроблена, сталось лише внести мінімальні корективи в налаштування. На щастя, налаштувати клавіатуру , значно простіше, ніж оптичну мишу, тому з цим завданням впорається самий недосвідчений користувач.
Інструкція
1
В першу чергу, потрібно відкрити «Пуск», знайти значок «Панель управління» і увійти в неї. У вікні вивчити перелік категорій і вибрати «Принтери та інше обладнання».
2
Двічі клацніть за посиланням: ви перейдете в необхідну категорію.Как тільки відкриється нове вікно, ви побачите все підключене до комп'ютера обладнання, зі списку потрібно вибрати значок «Клавіатура».
3
У підсумку на екрані монітора відобразиться діалогове вікно «Властивості: Клавіатура». В цьому вікні потрібно вибрати вкладку «Швидкість», знайти в ній групу «Повтор введеного символу» і встановити регулятор затримки потрібним чином. Це дозволить відрегулювати час, після якого при утриманні клавіші почнеться багатократне введення символу.
4
У цій же групі потрібно відрегулювати швидкість повтору символу, яка дозволяє визначити швидкість введення при утриманні клавіші.
5
В групі «Частота мерехтіння курсору» необхідно відкоригувати положення регулятора, який дозволяє задати оптимальну частоту мерехтіння курсору.
6
І в підсумку зберегти зроблені зміни, клацнувши по кнопці «ОК» внизу діалогового вікна.
7
Якщо ви не впевнені в правильності своїх налаштувань, перед зміною параметрів, запишіть попередні показники на папір, щоб надалі було простіше скорегувати положення регуляторів або просто повернутися до первинних настройок.
8
А ось вкладку «Обладнання» чіпати не рекомендується, оскільки вона вказує тип клавіатури, використовуваної на вашому комп'ютері. А значить, до зміни клавіатури міняти значення цієї вкладки не доцільно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QAZm3pT5JDg
Практично кожен ноутбук має спеціальні функціональні клавіші на клавіатурі. Це ті ж самі стандартні кнопки, тільки до них додані особливі дії: зменшення/збільшення звуку, зменшення/збільшення яскравості, вимикання звуку, перемикання на зовнішній монітор, включення вбудованого wi-fi та інші.
Інструкція
1
Перевірте, чи встановлені драйвера для клавіатури і тач-пада. Зайдіть в «Диспетчер пристроїв» і подивіться чи не відповідний пункт. Найчастіше операційна система Windows 7 підбирає універсальні драйвера, які не підтримують роботу з додатковими функціями кнопок.
2
Зайдіть на офіційний сайт виробника ноутбука і знайдіть розділ завантажень. Завантажте драйвер для клавіатури і функціональних клавіш. Встановіть програму, попередньо перевіривши завантажені файли антивірусом. Після завантаження будь-яких файлів і установки їх на персональний комп'ютер, потрібно робити повну перевірку комп'ютера на вірусні програми, які могли автоматично інтегруватися до реєстру операційної системи.
3
Перезавантажте комп'ютер, щоб зміни, внесені в операційну систему, вступили в силу при наступному вході в Windows. Перевірте роботу кнопок з додатковими функціями, задіявши спеціальну кнопку. Щоб задіяти спеціальну функцію кнопок, знайдіть на клавіатурі кнопку Fn - саме вона активує додаткову функцію клавіші. Утримуйте цю кнопку і натискайте функціональну клавішу, щоб, наприклад, збільшити гучність звуку в системі.
4
Ви також можете знайти драйвера і опис роботи функціональних клавіш в матеріалах на диску від виробника ноутбука. Встановіть корисні утиліти з диска, в тому числі і програму по обробці сигналів з функціональних клавіш. Також варто відзначити, що драйвера потрібно встановлювати і для тачпада, який повністю замінює мишу. Зайдіть на офіційний сайт виробника ноутбука і завантажте спеціальне програмне забезпечення для своєї операційної системи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hM7W0Rif7Yc