5 способів позбавлення від синців.

Синяк на тілі або на обличчі - неприємність, від якої не застрахований ніхто. Але якщо скористатися маленькими хитрощами, позбутися такого «прикраси» можна буде дуже швидко.
Інструкція
1
Найпростішим і відомим способом боротьби з синцями є лід, екстрено прикладений на місце забитого. Такий захід може навіть повністю попередити появу синяка. У кожному разі, холод не дасть набряку поширитися на велику ділянку тіла, що зробить з'явився синець менш заметним.Прі охолодженні забиття слід мати на увазі, що не можна прикладати лід безпосередньо до шкіри, щоб не отримати обмороження. Крижані кубики рекомендується звернути в якусь тканину. Охолоджувати забите місце потрібно приблизно 15 хвилин. Лід рекомендується міняти кілька разів.
2
Якщо синяк вже з'явився, позбутися його допоможе звичайна чайна заварка в пакетику. Чайний пакетик попередньо потрібно заварити окропом, потримавши в ньому буквально кілька секунд. Потім витягти його з води, остудити і прикласти до хворого місця на кілька хвилин.
3
Відмінним, перевіреним досвідом засобом загоєння синців і видалення набряків є капустяний лист. Найкраще користуватися свіжим листом щойно зрізаною на грядці головки. Але поза сезоном цілком підійде і капуста, що зберігається в холодильнику. Досить просто зрізати один з аркушів овоча, промити його і прикласти до забитого місця на пару хвилин. Набряк зійде набагато швидше.
4
Чудово видаляє синці вершкове масло. Але тільки таке, яке складається з вершків на 100%. Знайти чисте масло в магазині неможливо, зате в селі такий продукт цілком реально роздобути. Розтопленим маслом, як маззю, слід змащувати синяк, давати засобу трохи вбратися, а надлишки видаляти сухим рушником.
5
Одним з найдешевших засобів проти синців є звичайне господарське мило. Його слід втирати в місце травми відразу ж після отримання забитого місця. Якщо вдатися до такого засобу вчасно, появи синяка можна уникнути зовсім.