Як передати файли з ноутбука на ноутбук. Як переслати з одного компа на інший по usb кабелю.

Для передачі даних з одного комп'ютера на інший зазвичай використовують знімні носії інформації: флеш-карти, диски і пр. Однак часто виникає потреба передати дані безпосередньо з одного ноутбука на інший.
Інструкція
1
По-перше, якщо обидва ноутбука мають доступ до інтернет, то можна просто відправити файли електронною поштою з одного ноутбука і отримати їх на іншому.
2
Існує маса можливостей підключення ноутбука до інтернету: через простий модем, мобільний модем, мобільний телефон з функцією GPRS, виділену лінію, wi-fi. Однак такий спосіб передачі файлів не підходить, якщо розмір файлу дуже великий, а розбити його на невеликі складові частини неможливо або незручно.
3
В цьому випадку підходить другий способ.Он полягає в створенні локальної мережі, що складається з двох ноутбуків.
4
Для початку необхідно переконатися, що в обох ноутбука х є вбудовані мережеві карти, в іншому випадку створення локальної мережі буде неможливо. Якщо мережевий карти немає, можна придбати її і вбудувати, якщо конструкція ноутбука дозволяє це. Необхідний також мережевий кабель з підходящими роз'ємами, як правило, USB-роз'ємами.
5
Підключивши мережевий кабель до обох ноутбука м, відкрийте «Мережеве оточення», натисніть «Майстер налаштування мережі». Якщо у вас встановлена операційна система Windows XP, в Мережному оточенні натисніть «Встановити домашню або малу мережу».
6
Дотримуючись інтуїтивно зрозумілим вказівкам майстра установки, ви з легкістю створите локальну мережу. Коли в папці «Мережеве оточення» з'явиться значок другого ноутбука, двічі натиснувши по ньому, ви побачите файли , наявні на другому ноутбуці.
7
В провіднику виділіть потрібні файли , натисніть «Копіювати», перейдіть в потрібну папку на своєму ноутбуці і натисніть "Вставити". Обрані файли будуть скопійовані з одного ноутбука на інший.