Як схуднути швидко в домашніх умовах.

Іноді буває просто необхідно привести себе у форму в найкоротші терміни. Це цілком реально навіть у домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • терпіння, позитивний настрій
Інструкція
1
Змініть режим харчування. Відведіть на прийоми їжі строго певні проміжки часу. Не їжте на ходу, в дорозі, не кусочнічать. Намагайтеся їсти тільки тоді, коли дійсно голодні, а не коли прийшов "апетит" і захотілося чогось смачненького.
2
Виключіть з раціону спеції. Мінімум солі і приправ не тільки піде на користь вашій фігурі, але і полегшить роботу нирок і дозволить насолодитися природним смаком їжі.
3
Відмовтеся від алкоголю. Навіть у малих кількостях алкоголь перешкоджає правильному обміну речовин і сприяє накопиченню жирів.
4
Використовуйте "чудо-продукти". Ківі, селеру, кабачок, імбир і лимон - справжня служба порятунку для тих, кому потрібно швидко схуднути. У цих продуктах міститься величезна кількість вітамінів і природних антиоксидантів, що сприяє посиленню обміну речовин і виведенню з організму шлаків і токсинів.
5
Зверніться до банків. Та не до грошових, а старим бабусиним баночках, які можна придбати в будь-якій аптеці за копійки. 10-15 хвилин вакуумного масажу кожен день - і з боками доведеться попрощатися. А нанесення після процедури живильного крему тільки посилить ефект.
6
Дихайте і займайтеся спортом. Пробіжка на свіжому повітрі швидко активізує кисневий обмін в організмі і призведе м'язи в тонус. Крім того, ви отримаєте заряд бадьорості на цілий день.
7
Полюбіть себе. Насправді, це найперший пункт, якому ви повинні слідувати. Без цього інші кроки просто безглузді і навряд чи приведуть до позитивного результату. Адже тільки людина, яка ставиться до себе з любов'ю і повагою, стежить за своїм тілом і духом регулярно і завжди домагається поставленої мети. Тіло людини - це храм, так дозвольте ж цьому храму цвісти, і він незабаром порадує вас своїми плодами. Удачі!