Подушка з вишивкою.

Вишивка - це особливий вид рукоділля, так багатьма улюблений. Під час цього заняття відпочиває душа. Вишивати можна картини, серветки, рушники, скатертини та багато іншого. Я хочу поділитися з вами своєю ідеєю - вишити наволочку на подушку. Я вишивала її, чекаючи появи на світ свого малюка. Можливо, майбутнім мамам теж сподобається ця ідея.
Вам знадобиться
  • готовий набір для вишивання або канва, нитки для вишивання, голка, схема
  • бавовняна тканина
  • блискавка
  • нитки для шиття
  • ножиці
  • голки або шпильки
  • швейна машинка
Інструкція
1
Вибрати подушку, на яку ви хочете зшити наволочку. Виміряти її. Дана подушка маленька - розміри 30 * 40.
2
Якщо ви купуєте готовий набір для вишивання, то потрібно підібрати такий, в якому б канва була приблизно одного розміру з подушкою, але краще трохи більшого. Якщо вишивка з журналу, то вирізуйте з канви шматок потрібного вам розміру і обмітайте його (щоб під час вишивки НЕ обсипалися краю).
3
Вишити на канві обрану вами картинку. У моєму випадку це була картина на дитячу тематику.
4
На бавовняну тканину накласти готову вишивку і акуратно олівцем намітити контури, за якими ви зможете вирізати задню стінку майбутньої наволочки.
5
Вирізаємо по контуру шматок тканини потрібного розміру.
6
На вирізану тканину накладаємо канву лицьовою стороною вниз. Перш ніж зшити їх, потрібно скріпити 4 кута шпильками або голками, щоб під час шиття ні канва, ні тканина не зрушили.
7
Після того, як уголочки закріплені, треба наметати тканину по прямій в одну нитку довгими стібками з трьох сторін. Четверту залишаємо незайманою (там буде блискавка). Цю нитку ніде не закріплюємо. Після того як наволочка буде зшита, цю нитку ми вільно витягнемо.
8
Тепер нашу наволочку можна прострочити на машинці з 3-х сторін.
9
Приступаємо до блискавки. Наволочку вивертаємо на лицьову сторону. Насамперед, треба переконатися, що блискавка відповідає довжині наволочки. Прикладіть блискавку до шву так, щоб зубчики трохи виступали. Тепер її також потрібно приметать. Потім прострочити на швейній машинці.
10
Готовий виріб злегка простирнуть з виворітного боку в теплій воді вручну, можна додати господарського мила; висушити і пропрасувати також з виворітного боку. Одягайте на подушку і отримуйте справжню насолоду від результату своєї роботи.
Корисна порада
Якщо ви вмієте вишивати, але не вмієте шити, віднесіть напівготове виріб в ательє, де вашу наволочку прострочат і вшиють блискавку.