Як очистити флешку від вірусів. антивіруси для перевірки вірусів на флешки.

На сьогоднішній день існує велика кількість пристроїв, призначених для збору і зберігання інформації: вже йдуть в минуле дискети, компакт-диски, різні знімні накопичувачі. Одним з таких пристроїв є знімний USB-накопичувач або попросту флешка. Як і будь-які інші пристрої, що підключаються до персонального комп'ютера, флешки схильні до зараження комп'ютерними вірусами. Шкідлива програма проникає на флешку під час запису заражених файлів. Як результат - небезпека зараження інших комп'ютерів або пристроїв, до яких ви плануєте підключити заражену флешку
Інструкція
1
Очистити флешку від вірусів можна, підключивши її до будь-якого комп'ютера, на якому встановлено антивірусне програмне забезпечення. Для початку переконайтеся, що термін ліцензії антивіруса, встановленого на вашому комп'ютері, не закінчився.
2
Антивірусну програму необхідно підтримувати в актуальному стані, оскільки комп'ютерні віруси модифікуються практично щотижня, із завидною регулярністю з'являються нові віруси. Якщо антивірусна програма давно не оновлювалася, вона може не розпізнати вірус.
3
Підключіть флешку до комп'ютера, використовуючи спеціальний кабель або USB-роз'єм на задній або передній панелі корпусу системного блоку. Залежно від настройки, антивірусні програми можуть починати перевірку будь-якого нового обладнання, не запрошуючи команди користувача.
4
Зачекайте кілька секунд, можливо, ваш антивірус сам почне перевірку флешки. Якщо цього не сталося, дайте антивірусу команду перевірити флешку і очистить її від вірусів. Найпростіший спосіб зробити це: відкрити "Мій комп'ютер", натиснути правою кнопкою мишки на значок флешки і вибрати «Перевірити вибрані файли за допомогою ..." далі йде назва антивірусної програми, встановленої на вашому комп'ютері.
5
В ході перевірки можливі два варіанти очищення флешки: або антивірус налаштований таким чином, що він буде видаляти всі виявлені віруси, або він буде повідомляти про знайдені віруси та запитувати команди користувача. Для очищення флешки натискайте «Видалити» або «Лікувати», в обох випадках флешка буде очищена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rSmPHfQLfsw
Зверніть увагу
Після того, як вірус потрапив на флешку, він записує на неї спеціальний файл і потім, коли флешка відкривається на новому комп'ютері, він активується. Як правило, дії цього вірусу виявляють антивірусні програми і нейтралізують його, в результаті псується файл, який відповідає за запуск флешки, і як наслідок вона не відкривається. Вам обов'язково потрібно вилікувати "Не відкривати" флешку від вірусів.
Корисна порада
Тут ми розглянемо як позбутися вірусу Autorun.inf, як видалити його з флешки і убезпечити флешку від вірусів без використання антивірусних програм. Почнемо з теорії. Вставляючи флешку в чийсь заражений комп'ютер, ви з великою ймовірністю заразите цю флешку. При підключенні цієї, вже зараженої флешки до іншого комп'ютера Autorun.inf зробить свою роботу і запустить вірус на комп'ютері. І так багато, багато разів, якщо не вилікувати флешку.