Як зробити ловець снів своїми руками.

Згідно з повір'ям древніх індіанських шаманів, ловці снів - це не просто зберігачі сновидінь, вони містять в собі долю майбутніх життів людини. Щоб ловець снів відповідав вам енергетично, найкраще виготовити його своїми руками.
Вам знадобиться
  • - внутрішній коло від п'яльці (діаметр близько 15 см)
  • - довгі товсті нитки (товщина 1.5-2 мм)
  • - бусинки/крупний бісер
  • - пір'ячко
  • - прозорий клей
  • - ніж/ножиці
Інструкція
1
Повністю обмотайте обруч нитками. Обмотувати необхідно дуже щільно, щоб не було дірок. Можете використовувати нитки різних кольорів, так ваш ловець снів буде більш райдужним і красивим. Кінці нитки міцно зав'яжіть.
2
Там, де ви зав'язали кінці нитки, прив'яжіть іншу нитку - початок майбутньої павутинки.
3
Через 3-4 см від початку зробіть оборот ниткою навколо обруча. Гарненько затягніть. Таким чином потрібно буде обплести весь обруч.
4
Коли перший ряд плетіння закінчено, знову зробіть оборот ниткою, але тепер вже не навколо обруча, а навколо самої нитки першого ряду. Попутно можете просмикувати на нитку намистинки або бісер.
5
Плетіть павутинку за такою технологією, поки коло зовсім звузиться. Останній вузлик зав'яжіть по-справжньому і трохи промажьте прозорим клеєм для надійності.
6
За різними сторонам майже готового ловця прив'яжіть ниточки, просмикніть на них намистини і приклейте пір'ячко.
7
Залишилося тільки зробити шнурок, на якому ловець снів висітиме. Шнурок робиться точно так же, за допомогою нитки. Можна прикрасити його великий бусиною.
8
Ваш особистий охоронець снів готовий. Приємних сновидінь!
Корисна порада
Не перестарайтеся з кількістю намистин і пір'я - зайві прикраси будуть виглядати важко і недоладно.