Як зробити об'ємну саморобку з природного матеріалу.

Восени у садочках і школах дітям задають домашнє завдання - зробити саморобку з природного матеріалу, а потім влаштовують виставку таких робіт. Дуже багато дітей роблять вироби з шишок, як же оформити цю саморобку так, що б вона здивувала не тільки дітей, а й дорослих.
Вам знадобиться
  • Шишки, маленькі гілочки, пластилін, коробка з-під взуття, волосінь, вата, ножиці, черепашки або дрібні камінчики, картон, канцелярський клей.
Інструкція
1
1. Зробіть чоловічка з шишок, пластиліну і гілочок.
2
2. У коробці з-під взуття пластиліном намалюйте фон, розмазуючи пластилін по внутрішній частині коробки. Верхню частину заліпите синім і блакитним пластиліном, це буде небо, нижню частину зеленим.
3
3. Прикріпіть вниз коробки на пластилін камінчики або черепашки.
4
4. На дні коробки пластиліном можна зобразити дерево, для цього спочатку розмажте коричневий пластилін у вигляді стовбура і гілок, потім відщипувати дрібні шматочки пластиліну жовтого, зеленого і червоного кольорів і приклеюйте їх до гілочок, це будуть листя. Можна приклеїти такі листя під гілочками і на землі, це будуть листочки, які опадають з дерева.
5
5. Виріжте з жовтого картону сонечко.
6
6. Виріжте з білого картону 3 хмари
7
7. Намажте хмари канцелярським клеєм, відривайте маленькі пухнасті шматочки вати і прикладайте їх до хмаринці.
8
8. Одна хмаринка приклейте на шматочок пластиліну на дно коробки в
9
9. Вставте волосінь в голку, довжина волосіні повинна бути більше, ніж ширина коробки, зав'яжіть вузлик, проткніть коробку з зовнішньої сторони з правого боку, відступаючи кілька сантиметрів від дна. Тепер зробіть кілька стібків на сонечку, і проткніть коробку з протилежного боку на такій же відстані від дна і верху коробки. Зауважте вузлик. Тепер сонечко зафіксовано по вертикалі, але ще крутиться і бовтається. Зафіксуйте його волосінню по вертикалі, також прошив з коробкою.
10
10. Тим же способом, фіксуючи волосінню по вертикалі і горизонталі, прикріпіть ще дві хмари, розташуйте їх на різній висоті, одне ближче до краю коробки, інше далі.
11
11. Прикріпіть ноги чоловічка пластиліном до коробки.
12
12. Якщо у вас кілька дітей і молодший теж хоче зробити саморобку, можете просто дати йому коробку з-під взуття і пластилін, а що робити далі він придумає сам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QE78MdUK_3c
Зверніть увагу
Чим більше деталей ви розташуйте на різній висоті і різного ступеня віддаленості від краю коробки, тим цікавіше і об'ємніше буде саморобка.
Корисна порада
Коли будете приклеювати вату до хмаринці, що не придавлюйте її сильно, а злегка прикладайте шматочки вати, щоб хмара вийшло не гладким, а пухнастим.