Як облаштувати кімнату для новонародженого.

Коли малюк з'являється на світ, це є стресом не тільки для мами, але і для нього самого. Адже він потрапляє в абсолютно інший світ, більш світлий і холодний. Саме батьки повинні допомогти малюкові легше перенести ці зміни. Інтер'єр дитячої - найбільш важливий інструмент при вирішенні цього завдання. Існують деякі правила, які обов'язково слід враховувати при облаштуванні кімнати для немовляти.
Інструкція
1
Правило цветаКак відомо, малюк в перші місяці життя пізнає довколишній простір в основному за допомогою зорових образів і дотику предметів. Тому сприйняття різних кольорів грає найважливішу роль в його розвитку. За допомогою квітів можна поділити кімнату малюка на зони: для відпочинку, для годування, для ігор. При цьому обов'язково слід враховувати, що деякі кольори діють на дитину як каталізатор активності. До таких квітів можна віднести червоний, жовтий, оранжевий. На відміну від них більш холодні кольори (зелений, фіолетовий, блакитний) заспокоюють і розслаблюють немовляти. Білий, сірий, чорний колір маленькі діти практично не сприймають, тому при облаштуванні дитячої їх краще не застосовувати. Краще, якщо основним кольором кімнати будуть пастельні тони, а яскравим кольором можна виділити деякі акценти. Наприклад, забавний малюнок у ігровій зоні.
2
Правило безопасностіЕто, напевно, найважливіше правило, яке варто дотримувати батькам. Насамперед потрібно подбати про покриття підлоги. Його краще зробити м'яким, щоб звести ризик травматизму до мінімуму. До того ж покриття повинне бути таким, щоб його можна було легко чистити. Краще не купувати в дитячу килими з довгим ворсом, а використовувати спінений полімер. Він не токсичний, легко миється і досить пружний, щоб дитина могла по ньому повзати. Меблі в дитячу бажано придбати з натуральних матеріалів. Вона повинна бути стійка, без гострих кутів. В крайньому випадку можна використовувати спеціальні м'які насадки для кутів. Стілець для годування маляти повинен мати фіксатори на сидінні, щоб малюк не впав.
3
Правило светаСолнечний світло дуже важливий для дитини. Тому фіранки в дитячій повинні бути з легкої тканини. Щільні штори можна використовувати, коли малюк спить, щоб світло не заважало йому під час денного відпочинку. Для нічного сну бажано придбати ночничок, що дає слабкий розсіяне світло. Встановити його краще подалі від ліжечка, щоб він не привертав увагу малиша.Несмотря на всі правила, пам'ятайте, що головне для дитини - це турбота і любов батьків. І той малюк, який отримує їх належною мірою, є найщасливішим на світі, незалежно від того, як облаштована його кімната.