Як намалювати валентинки.

В гру під назвою «День Святого Валентина» із задоволенням грає вся країна. Дорослі та діти, наслідуючи західним традиціям, з розчуленням купують сувеніри у вигляді сердець, пишуть зворушливі послання, обдаровують дорогих і коханих весняними букетами. Звичайно, невід'ємною частиною цього свята є листівки- валентинки . Їх купують в магазині і майструють самостійно
Інструкція
1
Тим, хто володіє художнім талантом і смаком, рекомендуємо малювати валентинки .Возьміте лист простий папери, цілком підійде чернетка, складіть його удвічі і біля лінії згину намалюйте половину серця.
2
Чи не розгинаючи, виріжте сердечко і розгорніть отриманий трафарет.
3
Візьміть аркуш цупкого паперу (добре, якщо це буде дизайнерський папір або картон) і обведіть олівцем трафарет.
4
Тепер прикладіть трафарет до вже намальованому так, щоб збіглися округлості серця (повинно вийти як би дзеркальне відображення). Інший варіант - зігніть папір і обведіть трафарет так, щоб при вирізанні одна зі сторін (на лінії згину) залишалася недоторканою.
5
Сміливо вирізайте подвійне серце
6
При необхідності розфарбуйте отриману листівку і обов'язково впишіть ніжні слова про власні почуття.
7
Листівку можна прикрасити стразами, блискітками, паєтками, мереживом і навіть живими квітами.
8
Для комп'ютерних геніїв варіант простіше. За допомогою поєднання клавіш "Ctrl + N", створіть документ в програмі Фотошоп.
9
З панелі інструментів виберіть "Gradient Tool". З'являться типи заливок, клацніть на "Linear Gradient" і визначте фон вашої майбутньої валентинки .
10
Залийте зверху вниз. Якщо ви включите пункт «показати сітку», то малюнок вийти більш симетричним і чітким.
11
В "Custom Shape Tool" є різноманітні форми: виберіть сердечко, визначте його колір і натисніть "Shift" для збереження.
12
Щоб надати серцю обсяг, потрібно зафарбувати його градієнтом. Зробіть наступне: за допомогою "Selection Tool" виділіть фігуру на панелі інструментів і тип градієнта.
13
У лівій частині фігурки намалюйте маленький відблиск за допомогою пензля. Таку ж спалах можна помістити і в праву сторону.Рісунок готовий, залишилося тільки придумати текст привітання та вставити його.
Деталізація дзвінків являє собою спеціальну послугу мобільного оператора, що дозволяє вам отримати повний звіт про здійснені дзвінки з вашого номера телефону, а також список послуг стільникового зв'язку, які були отримані.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Оберіть вид деталізації ваших дзвінків, щоб дізнатися, на що були витрачені гроші з вашого мобільного рахунку. Як правило, операторами мобільного зв'язку надається три види документів. Перший документ - це деталізація за рахунком. У ньому містяться лише загальні суми, витрачені по різних напрямах. Отримати деталізацію такого виду ви можете безкоштовно за повний місяць. Вона відображає ваші витрати на різні послуги в сумі.
2
Разова деталізація дзвінків являє собою розшифровку повідомлень, дзвінків, інтернет-сесій. Її ви можете замовити за будь-який період. Вартість даної послуги залежить від оператора і тарифу. Сюди не включається абонентська плата і платежі за додаткові послуги.
3
Замовте періодичну деталізацію, вона містить і загальну інформацію по послугах, а також повну розшифровку ваших дзвінків. Зазвичай ця послуга безкоштовна, звіт відправляється на початку місяця за попередній на вашу електронну пошту. Врахуйте, що вона доступна не у всіх тарифах, тому уточніть у оператора цей момент.
4
Виконайте замовлення деталізації за допомогою інтернет-системи підтримки на сайті свого оператора мобільного зв'язку. Наприклад, якщо ваш оператора «МТС-Москва», перейдіть за посиланням https://ihelper.mts.ru/selfcare/. Якщо «Білайн» - https://uslugi.beeline.ru/, «Мегафон» - http://www.megafonmoscow.ru/serviceguidelogin/. Якщо при відкритті даної сторінки з'являється повідомлення «Помилка в сертифікаті», виберіть «Продовжити».
5
Авторизуйтесь в системі, для цього введіть свій номер телефону і пароль. Якщо ви вперше заходите на дану сторінку, виконайте інструкцію по отриманню пароля. Зазвичай для цього необхідно відправити СМС на певний номер і в повторному СМС прийде тимчасовий пароль.
6
Виберіть відповідний пункт меню в системі, потім вкажіть період деталізації і впишіть свою адресу електронної пошти. При необхідності виберіть формат файлу деталізації, краще всього вибрати текстовий.