Як навчитися рано вставати (10 рад).

Більшість з нас, навіть ті, хто носить себе до «совам», розуміють, що ранок - набагато більш відповідний час для продуктивної роботи і складання планів як на майбутній день, так і на більш тривалий період. Навчитися рано вставати непросто, але цілком реально!
Інструкція
1
Дотримуйтеся режиму. Якщо ви будете лягати і вставати в один і той же час, через пару тижнів організм повністю звикне до заданого ритму, і вставати вранці буде набагато легше.
2
Звикайте лягати спати раніше, ніж зазвичай. Численні дослідження підтверджують, що тіло і мозок найбільш повноцінно відпочивають в період з десятої вечора до півночі. Якщо ви змусите себе лягати о 22 годині, пробудження вже не буде таким проблематичним.
3
Подумайте над мотивацією. Вставати буде набагато простіше, якщо ви будете знати, що вас на кухні чекає смачне печиво або сік.
4
Вставайте відразу після першого дзвінка будильника. Зайві десять хвилин, проведені в ліжку, навряд чи допоможуть вам краще відпочити.
5
Поставте будильник в дальній кінець кімнати. Щоб його відключити, вам доведеться піднятися з ліжка, а це вже половина успіху.
6
Усунете подразники або сторонні шуми. Звук працюючого холодильника або телевізора може перешкодити вам повноцінно відновити сили.
7
Налаштуйте свій організм на пробудження в бажаний час. Перед тим як лягти в ліжко, кілька разів проговорите про себе час, у який хочете прокинутися.
8
У холодну пору року вам хочеться відпочивати довше, ніж влітку. Головних причин тут дві - відсутність сонячного світла і, відповідно, тепла. Тому відразу після підйому включите яскраве світло, а перед сном - обігрівач.
9
Прокинувшись, змусьте себе виконати пару нескладних фізичних вправ. Це ефективний спосіб стимулювати кровообіг і швидко позбутися сонливості.
10
Не прагніть моментально перетворитися з «сови» в «жайворонка», тут головне - наполегливість. Для початку достатньо вставати на п'ятнадцять хвилин раніше звичного часу. Закріпивши досягнутий результат, поступово можна зрушувати час пробудження, поки ви не почнете легко прокидатися в намічений час.