Як швидко і просто годувати сім'ю смачними і корисними стравами.

Традиційно приготування їжі вважається жіночою справою, багато жінок дуже люблять готувати і приділяють цьому процесу багато часу. Але бувають ситуації, коли на приготування часу практично немає, а нагодувати сім'ю хочеться смачними і корисними стравами. Ця проблема особливо актуальна для працюючих жінок, багатодітних мам, а також тих матусь у кого діти двійнята або погодки.
Інструкція
1
Складіть зразкове меню на тиждень.
2
Складіть приблизний список продуктів на тиждень, включіть в нього абсолютно всі продукти необхідні для приготування страв, в т. Ч. Сіль, рослинна олія дріжджі. Тоді під рукою у вас завжди будуть потрібні продукти, і ви не станете витрачати час на постійні походи в магазин.
3
Закуповуйте продукти на тиждень або два тижні вперед.
4
Після закупівлі продуктів, розріжте м'ясо і рибу на шматочки і заморозьте в пакетах так, щоб одного пакета вистачило на приготування однієї страви. Це значно прискорить процес приготування страв в будні дні.
5
Спростіть собі процес приготування засмажкою для супів, заморозьте в морозилці вже потерту моркву, порізані на дрібні шматочки перець і томати. Або використовуйте сушені овочі, вже готові заправки для додавання в суп.
6
Використовуйте різні прилади для приготування їжі. Дуже зручні електрична пароварка, мультиварка і міні-пічка, особливо тим, що вони самі вимикаються через заданий проміжок часу. В таких приладах їжа НЕ пригорить через те, що ви забудете її зняти з вогню, до того ж поставивши готуватися їжу в один із таких приладів можна спокійно піти з дому, до вашого повернення їжа буде готова.
7
Постійно поповнюйте свою скарбничку рецептів швидких, смачних і корисних страв. Шукайте такі рецепти в інтернеті і книгах, питайте у родичів і знайомих.
Корисна порада
Приблизний список продуктів на тиждень краще скласти в програмі типу EXEL, щоб була можливість правити його перед кожним походом в магазин і роздруковувати.