Як правильно чистити вуха (6 правил).

Деякі люди чистять вуха кілька разів на день. Але чи корисні такі чистки? Може вушна сірка зовсім не є забрудненням і її не потрібно видаляти з вух?
Інструкція
1
Чистку вух не обов'язково виробляти часто. За словами фахівців, дану процедуру необхідно здійснювати не більш одного разу на три місяці. Справа в тому, що вушна сірка не є брудом. Завдяки сере проводиться зволоження слухового проходу, очищення його від відмерлих клітин і сторонніх часток, оберігання від освіти інфекцій і запалень.
2
Наслідком частих чисток вух може стати припинення сірчаної вироблення або підвищення її секреції.
3
Застосування ватних паличок призводить до утворення сірчаних пробок через проштовхування сірки всередину вуха. За допомогою вушних паличок існує ймовірність пошкодження барабанних перетинок.
4
Здорові вуха очищаються самі, без сторонніх предметів. Завдяки постійному зростанню і висуненню назовні шкірних покривів слухового проходу відбувається самоочищення. Крім цього, часткове самоочищення відбувається при русі скронево-нижньощелепного суглоба тобто під час розмов, жування і кашлю.
5
Чистити можна навколо входу слухового проходу і безпосередньо вушну раковину. Даний процес можна проводити за допомогою пальців і води. Також можна використовувати ватно-марлеві тампони.
6
У разі підвищеної секреції сальних і сірчаних залоз необхідно проводити чистку вух за допомогою тривідсоткового розчину перекису водню. Для цього необхідно на боці закапати у вухо 5 крапель перекису і лежати в такому стані 15 хвилин. Після цього проводиться акуратна очищення зовнішнього слухового проходу.