Як позбутися хропіння (10 рад).

Хропіння - дуже поширена проблема. Він чинить негативний вплив не тільки на самого хропе, а й на оточуючих. Як і у будь-яких хвороб, у хропіння є причини, тому для початку потрібно позбутися деяких шкідливих звичок.
Інструкція
1
По можливості, намагайтеся курити якомога менше або киньте зовсім. Якщо ваша залежність занадто сильна, то утримуйтеся від куріння хоча б перед сном. Через сигарет ваша слизова стає сухою, викликаючи роздратування і спрагу.
2
Відмовтеся від алкоголю або не вживайте його перед сном. Алкоголь має на організм такий же вплив, як і сигарети. 90% людей, що знаходяться в алкогольному сп'янінні, хропуть ночами.
3
Слідкуйте за своїм здоров'ям. Хропіння може виникнути, якщо у вас закладений ніс або запалене горло. В цьому випадку скористайтеся народними засобами - наприклад, чаєм з кореня імбиру, лимона і меду. Перед сном переконайтеся, що немає жодних чинників, що заважають вам дихати вільно.
4
Якщо ви використовуєте штучні обігрівачі, стежте за вологістю в приміщенні. Щоб запобігти осушення повітря ставте ємність з водою поруч з вогнищем або використовуйте спеціальні зволожувачі.
5
Існує досить ефективна вправа, яке допомагає позбутися хропіння. Для цього кожен день знаходите час підходити до дзеркала і робити 40 випинання мови. Це нескладна вправа допоможе тримати в тонусі м'язи ротової порожнини.
6
Ще одним важливим нюансом в позбавленні від хропіння є відмова від зайвої їжі на ніч. Слідкуйте за своєю вагою і хропіння пройде швидше.
7
Для позбавлення від хропіння існують спеціальні смужки, що розширюють носові ходи. Перед їх використанням краще звернутися до лікаря.
8
У вашій спальні повинна бути гіпоалергенна обстановка. Позбавтеся від усього, що може дратувати ваш організм - пилові килими, квіти, тварини і т. Д.
9
Закладеність носа може так само відбуватися від того, що ви спите в незручній позі або без подушки. Спробуйте знайти для себе оптимальну позу для сну.
10
У перебігу трьох-чотирьох днів промивайте ніс солоною водою або спеціальними засобами, які можна придбати в аптеці.
Корисна порада
Існує досить ефективна вправа, яке допомагає позбутися хропіння. Для цього кожен день знаходите час підходити до дзеркала і робити 40 випинання мови. Це нескладна вправа допоможе тримати в тонусі м'язи ротової порожнини.