ТОП-10 простих порад для чистоти і порядку на кухні.

Кухня - це особливий куточок нашого будинку, де ми проводимо чималу частину нашого часу, і тому так хочеться, щоб це місце завжди було ідеально чистим. Завдяки декільком простим радам кухню можна зробити чистою і затишною.
Інструкція
1
На полицях холодильника і шафок можна застелити прозору плівку, щоб заощадити час на їх миття. Займаючись прибиранням, ви зможете просто видалити стару плівку і застелити нову.
2
Якщо ви хочете позбутися від неприємних запахів - зробіть натуральний ароматизатор. Візьміть невелику баночку, додайте в неї соду і ефірну олію, накрийте ємність з допомогою фольги і зробіть у ній невеликі отвори.
3
Щоб захистити холодильник від неприємних запахів, можна скористатися активованим вугіллям. Кілька таблеток вугілля захистять вас від всіх небажаних ароматів.
4
Видалити запах після таких продуктів, як риба, часник чи цибулю, можна за допомогою будь-якого нержавіючого предмета. Спочатку необхідно вимити руки за допомогою звичайного мила, а потім протерти нержавейкой. Неприємний запах миттєво зникне.
5
На гуртках в'ївся наліт від чаю? Налийте в них кефір і залиште на ніч - все, ваша проблема вирішена! Вранці не забудьте обполоснути кухлі з водою миючим засобом.
6
Чай є чудовою натуральної альтернативою різним синтетичним миючим засобам. За допомогою міцної заварки можна видалити жирні забруднення на паркеті, лінолеумі і навіть склі.
7
Для зберігання продуктів використовуйте спеціальні контейнери. Вони мають більш акуратний зовнішній вигляд, є більш компактними і краще зберігають корисні властивості продуктів.
8
Щоб під час відбивання м'яса дрібні шматочки не летіли по всій кухні, накрийте м'ясо поліетиленовим пакетом і бийте через нього.
9
Дуже зручно буде розмістити на кухні магнітну дошку і записувати на ній необхідні покупки або рецепти бажаних страв.
10
Для збереження чистоти на кухні необхідно регулярно прибирати і мити все ручки, сливи і крани, а також не забувати регулярно прати рушники.