Як намалювати людини в повний зріст. Як робити фігури з повітряних кульок.

Наша сьогоднішня тема - тенісист в момент подачі м'яча. Ще одна мить - і він витонченим рухом ударом ракетки пошле м'яч супернику. Щоб правильно намалювати тенісиста, нам слід визначити ті «складові», які допомагають йому зберегти рівновагу. Це відставлена в сторону ліва рука, злегка зігнута в коліні права нога і вигнута назад голова.
Вам знадобиться
  • Лист акварельного паперу гарячого тиснення розміром 56 * 38 см, олівець конте сепія, мастиковий ластик, виробний ніж.
Інструкція
1
Намітьте позу. Вивчіть основні лінії тіла і кінцівок тенісиста, а потім накидайте його фігуру олівцем конте сепія. Проведіть злегка вигнуту лінію, що проходить через голову, торс і ліву ногу фігури. Позначте основні форми фігури, використовуючи для цього кола та еліпси.
2
Намалюйте голову. Покажіть кут нахилу рук, провівши для цього похилу лінію, що перетинає центральну лінію тіла. Намалюйте праву руку, потім - ліву руку, в якій гравець тримає тенісні м'ячі. Відтворіть натяг тканини, підкресливши наявні на ній складки.
3
Намалюйте голову. Голова тенісиста відкинута назад, тому зображати її слід в перспективі - ніби «зближуючи» риси обличчя, а вуха, розташовуючи на рівні підборіддя. Позначте очі, рот і кінчик носа. Додайте тіні, що лежать уздовж лінії волосся, під підборіддям і нижче, біля основи шиї.
4
Попрацюйте над фігурою. Затіните ручку ракетки і намалюйте окремі її струни. Заштрихуйте затінені ділянки під правим ліктем і передпліччям моделі. Намалюйте нові складки тканини, з їх допомогою описуючи форму тіла тенісиста.
5
Намалюйте ноги. Ліва нога тенісиста знаходиться в тіні - акцентуйте це, завдавши на неї тональну штрихування. Затемните тим же способом зігнуту праву гомілку, не чіпаючи при цьому освітлену поверхню правого стегна. Додайте густі лінії, що показують, яким чином збирається в складки тканина на поясі шорт.
6
Намалюйте взуття. Прорисуйте на ній шнурки і строчку, а потім покажіть їх потовщені підошви. Покрийте штрихуванням верхню частину і носок правої туфлі, а також бічну сторону лівої туфлі.
7
Уточніть деталі. Підкресліть контури ніг і туфель тенісиста. Нанесіть помірний за інтенсивністю тон на праве передпліччя і поглибте тінь, яку відкидає на сорочку ліва рука. Намалюйте кілька складок в тому місці, де сорочка заправлена в шорти.
Зверніть увагу
Цей малюнок, прекрасно передавальний вивірені руху досвідченого тенісиста, створений на основі ряду виконаних з натури начерків.
Корисна порада
За допомогою кола та еліпса можна показати округлу форму ноги.