Як пересадити дерево.

Іноді у садівників виникає необхідність пересаджувати дерева. Щоб після пересадки дерево продовжувало нормально розвиватися, його потрібно перемістити на нове місце за всіма правилами, не порушивши кореневої системи і створивши сприятливі умови для зростання. Найкраще пересаджувати дерево прямо з земляним комом. І краще за все робити це удвох.
Інструкція
1
Для початку зніміть в радіусі 30 см навколо дерева поверхневий шар землі. Сильно полийте дерево в цьому місці. Вам треба, щоб розкисла грунт. Якщо деревце молоде, його можна навіть злегка підкачати. Коли земля навколо дерева стане м'якою, обкопали її лопатою і подсуньте під корінь лагу. За допомогою такого важеля можна вийняти дерево із землі прямо з грудкою. Будьте обережні, не пошкодите коріння.
2
Викопайте посадкову яму. Вона повинна бути трохи більше земляного кома, який залишився навколо коренів дерева. Краще підготувати яму заздалегідь, щоб вийняте з землі дерево якнайшвидше пересадити на нове місце.
3
Обережно встановіть дерево в яму. Коріння повинні бути розправленими. Поступово підсипати до коріння родючу землю і відразу ущільнюйте її - від країв ями до центру. Не забудьте залишити невелику лунку для поливу навколо стовбура. Добре полийте дерево , а коли вода піде, покрийте лунку мульчой. Дерево прив'яжіть до опори.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6QUu_mwsi9s