Як встановити мелодію на абонента.

Використання мобільного телефону має бути зручним і приносити задоволення. З цією метою можна, наприклад, встановити мелодію на абонента, щоб при кожному виклику ви точно визначали, хто телефонує. Сучасні мобільні телефони мають тонкими настройками і дозволяють без проблем персоналізувати список контактів.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон дозволяє встановити мелодію на абонента, оскільки в деяких моделях, що вийшли більше 5 років тому, не можна ставити дзвінок для окремих контактів. У них ви можете встановлювати тільки загальну мелодію для всіх викликів. Дізнатися це можна з інструкції до пристрою або при вивченні меню налаштувань контактів.
2
Знайдіть відповідну опцію в меню вашого телефону. Для цього потрібно перейти в пункт «Налаштування», після чого виберіть «Параметри звуку». У цьому підменю ви можете здійснювати різні маніпуляції зі звуком: збавляти і додавати гучність, підключати вібровизов, вибирати попереджувальні сигнали і т.д. Зверніть увагу на пункт «Сигнали викликів». Клацніть по ньому, після чого вам буде запропоновано вибрати одну із стандартних мелодій або поставити мелодію на абонента з флеш-карти.
3
Якщо на карті пам'яті відсутні будь-які файли, але ви хочете поставити якусь певну мелодію, її потрібно спочатку завантажити. Перенесіть її у форматі MP3 з комп'ютера через USB-шнур або скачайте з мобільного інтернету. Після цього завантажені файли стануть доступні для установки як сигнал виклику. Перевірте, чи добре звучить сигнал, чи достатньо він гучний і чіткий.
Корисна порада
Зв'яжіться з абонентом, виклики від якого ви хочете персоналізувати і попросіть його передзвонити вам. Перевірте, чи вдалося вам встановити мелодію на абонента, чи достатньо голосно і чітко вона звучить. Деякі моделі телефонів також дозволяють встановити і певні сигнали при отриманні повідомлень для кожного контакту. Корисно буде налаштувати і мелодію нагадувань, наприклад, про день народження абонента.