Як прив'язати номер телефону. Як поміняти телефон в ощадбанк.

В даний час все частіше виникає необхідність прив'язати номер телефону до одного з онлайн-сервісів. Це потрібно для того, щоб здійснювати різні платежі або заходити в свій аккаунт на деяких сайтах. Дана процедура не займе багато часу.
Інструкція
1
Спробуйте прив'язати номер телефону до вашої банківської карті. Це може знадобитися, щоб отримувати повідомлення від банку про здійснення платежу на свій номер, а також для виконання платіжних операцій. Відвідайте відділення банку з паспортом і замовте відповідну послугу. Вона буде підключено протягом тижня. Деякі банки дозволяють зробити це за допомогою своїх онлайн-сервісів. Наприклад, прив'язати карту до номера телефону можна через «Ощадбанк Онлайн» або «Альфа-Клік».
2
Виконайте прив'язку аккаунта до номера телефону в соціальній мережі, в якій ви зареєстровані. Більшість сайтів в даний час автоматично нагадують про необхідність даної процедури. За допомогою мобільного телефону ви зможете швидко відновити загублений пароль або повернути свій аккаунт, зламаний зловмисниками. Просто зайдіть в настройки вашого профілю в соціальній мережі і знайдіть опцію прив'язки телефону. Після того як ви вкажете свій номер, на нього прийде смс-повідомлення зі спеціальним кодом, який потрібно ввести в з'явилося поле на сайті. Подібним чином працює і прив'язка аккаунта до номера на поштових сервісах: «Mail.ru», «Яндекс», «Google» і т.д.
3
Не забудьте прив'язати номер телефону до вашого рахунку в електронних платіжних системах. Зазвичай це один з основних етапів вже під час реєстрації в таких сервісах, як «Web Money», «Яндекс.Деньги», «Skrill» та інших. При створенні аккаунта вам буде запропоновано ввести свій номер телефону. Якщо ви пропустите цей крок, надалі не зможете виконувати платіжні операції, а також заходити в свій профіль. Вказавши телефон, ви отримаєте на нього код для реєстрації, який також стане вашим первинним паролем. Крім того, користувачам з вірно зазначеними номерами присвоюється більш високий платіжний статус.
Зверніть увагу
Будьте уважні при введенні свого номера на різних розважальних ресурсах. Деякі з цих сайтів є шахрайськими, і в кращому випадку ви будете постійно отримувати безліч рекламних повідомлень, а в гіршому - з вашого рахунку знімуть велику суму грошей. Завжди перевіряйте умови, в яких зазначена необхідність введення номера, а також вартість повідомлення.