Як накачати прес, не виходячи з дому.

Хочете накачати прес, не виходячи з дому? Це цілком можливо! Для цього вам знадобляться лише диван і сила волі.
Інструкція
1
Сідаємо на диван біля самого краю, руками спираємося в диван. Випрямляємо ноги, щоб між ними і корпусом був кут в 90 градусів. П'яти не повинні стосуватися підлоги. У цьому положенні починайте згинати ноги в колінах до грудей і распрямлять їх назад. Кожен підхід повинен включати не менше 20 повторень.
2
Лягаємо спиною на підлогу. Руками тримаємося за диван, щоб тримати рівновагу під час вправи. З цього положення піднімайте ноги вертикального вгору, створюючи прямий кут між ногами і підлогою. Вправа також повторюємо 20 раз.
3
Не змінюючи позиції, підніміть ноги вгору і почніть робити кругові рухи ногами, як ніби крутите велосипед. Після 20 "оборотів" можна дозволити собі відпочинок на 30-40 секунд.
4
Як і раніше лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах і потягніться ними до грудей, після чого знову розпрямте ноги, бажано не торкаючись підлоги. Повторюємо вправу 20 разів.
5
Лежачи на підлозі, закиньте ноги на диван, руки витягніть і тримайте разом. Підтягуємося і дістаємо руками до колін, лягаємо назад. Повторюємо 20 разів.
6
Змінюємо позицію. Голова у підстави дивана, руки поруч з головою. Робимо свічку, стоячи на голові. Згинаємо ноги в повітрі так, немов підкидаємо м'ячик. Потрібно зробити двадцять згинів і розгинаючи. Після цього відпочиваємо 30-40 секунд.
7
Лежимо на спині на підлозі, ноги на дивані, руки витягнуті за головою. Починаємо робити "скручивающие" вправи, намагаючись дістати лівою рукою праву ногу і навпаки Повторюємо 20 раз.Через кілька днів починайте виконувати цей комплекс вправ 2-3 рази підряд.