Як успішно позбутися неприємного запаху взуття.

Домашні тапочки, черевики, чобітки або кросівки, від яких виходить неприємний запах, здатні зіпсувати настрій всім оточуючим. Якщо ви спеціально не бажаєте отруїти повітря своїм сусідам або близьким, скористайтеся простими порадами щодо позбавлення від неприємного запаху взуття.
Інструкція
1
Головною причиною неприємного запаху є поява бактерій, які дуже швидко розмножуються у вологих і теплих умовах. Чим довше ви не знімаєте і не просушувати взуття, тим швидше взуття буде заселятися бактеріями і мікроорганізмамі.Чтоби уникнути цього, залишайте взуття відкритою, щоб вона могла швидко висохнути і провітритися. Не варто залишати шкарпетки у взутті, а саму взуття прибирати в коробкі.Голеніща чобіт рекомендується повністю розстібати і розправляти. Взуття, призначену дощової погоди, слід обробляти водовідштовхувальними засобами. Хорошим варіантом для тих, кому доводиться ходити у взутті тривалий час, може стати електрична сушілка.Еслі ноги сильно потіють, то сушарка просто необхідно. Крім цього, бажано купити 2-3 пари взуття і носити їх поперемінно.
2
Ефективним методом знищення бактерій є їх виморожування. Для цього на ніч взуття загортають у пакети і поміщають в морозильник. Деяким видам взуття даний спосіб протипоказаний, особливо лаковим моделям. Після заморозки дайте взуття нагрітися до кімнатної температури, і тільки після цього взуття можна одягати.
3
У багатьох взуттєвих магазинах можна придбати різні аерозольні дезодоранти. Їх ефективність краще визначати на практиці, оскільки деякі дезодоранти залишають плями на обуві.Обрабативать взуття краще ввечері, щоб вона встигла просохнути до ранку. Результат обробки взуття визначати також буде видно утром.Также взуття можна обробити зсередини перекисом водню і дати їй повністю просохнути.
4
Використання змінних устілок з натуральних матеріалів дозволить уникнути появи запаху у взутті тривалий час. Устілки слід регулярно провітрювати, прати і обробляти. Дезодоруючі устілки на картонній основі здатні відмінно усувати запахи і вбирати вологу. Устілки рекомендується щодня виймати і сушити в умовах кімнатної температури.
5
Стара взуття найчастіше повністю просякнута неприємними речовинами і виливає різкий запах, тому за нею потрібно доглядати щодня, протираючи губкою і обробляючи засобами для догляду. Старі устілки для такого взуття краще не іспользовать.Храніть старе взуття слід тільки в добре провітрюваних приміщеннях.
6
Дуже важлива гігієна ніг, щоб вони не потіли і не передавали взуття бактерії, що викликають неприємні запахи. Підошви ніг слід протирати жорсткою мочалкою, а доглядати за шкірою краще за допомогою зволожуючого крему. Вранці слід обробляти дезодорантом не тільки верхні ділянки тіла, але і ступні ног.Дезодоранти сприяють захисту ніг від інфекцій і запобігають появі різких запахів. Шкарпетки слід міняти якомога частіше, а іноді по кілька разів на день. Вибирати шкарпетки і устілки для взуття рекомендується з натуральних матеріалів, щоб ноги «дихали» і не було неприємного запаху.
7
Взуття, яка зроблена з різко пахне матеріалу, з часом вивітрюється сама. Якщо ваше взуття виливає неприємний запах, залиште її на деякий час в добре провітрюваному місці. Не варто взуття, зроблену з пахне матеріалу, зберігати в закритих упаковках і коробках, а також у поліетиленових пакетах.Шкафчік для взуття слід утримувати в чистому вигляді, поклавши в нього пахучі кошти. Різновидів сухих ароматизаторів існує безліч, тому вибрати відповідний запах не складе труднощів.