Як заузить джинси. Як зробити з джинс завужені.

Найуніверсальніший предмет одягу на сьогоднішній день - джинси . Спочатку джинси шилися прямого крою, з грубою виробленням і великими кишенями спереду і ззаду. Але після того, як ця річ стала масовим явищем, яку форму джинси тільки ні приймали: і банани, і дудочки, і кльош, і завужені. На останніх зупинимося докладніше.
Інструкція
1
Сьогодні важко знайти людину, яка б не мала в своєму гардеробі завужені джинси в обтяжку. Особливо це стосується молодих жінок і дівчат. Але буває іноді досить складно знайти підходящу модель джинсів навіть в дорогих бутиках, не кажучи вже про тих магазинах, в які ходить одягатися більшість з нас. Те занадто великі, то недостатньо вузькі, то ще щось. Залишається один варіант - зробити все самим і перешити джинси по фігурі.
2
Те ж стосується і тих, хто колись придбав джинси кльош, а тепер бажає зробити з них модні завужені. Щоб джинси сіли по вашій ніжці ідеально, необхідно прибрати непотрібну ширину.
3
Розпоріть боки джинсів, а також крокові шви. Це необхідно для того, щоб не було перекосу. Якщо вже й прибирати десь, то скрізь і по чуть-чуть.
4
Щоб правильно розпороти шви необхідно відпороти пояс, потім розпустити низ, перешити, тобто заузить до бажаної ширини, а потім зашити знову низ, підігнати пояс і пришити назад все те, що відпорювати.