Як підготуватися до народження двійні ?

Під час вагітності двійнятами варто пам'ятати про те, що якщо ви змогли зачати відразу двох діток, значить, ваш організм готовий до подвійної навантаженні і цілком здатний виносити і народити відразу двох дітей, а потім доглядати за ними. При цьому варто розуміти, що двоє дітей відразу ставлять перед матір'ю ряд дуже складних завдань, тому під час вагітності варто як слід підготуватися до народження двійнят.
Інструкція
1
Домовтеся про допомогу вам. Новонароджена двійня вимагає цілодобового уваги матері, тому заздалегідь обговоріть з чоловіком, які домашні обов'язки він візьме на себе. Поговоріть з майбутніми бабусями ваших малюків, домовтеся з ними про допомогу. Якщо чоловік весь час на роботі, а бабусь живуть в іншому місті, тоді обов'язково знайдіть собі няню, хоча б на перші 3-4 місяці. Адже, крім того, що вам потрібно буде доглядати за близнюками, годувати, купати і гуляти з ними, вам потрібно буде ще й готувати, прибирати, прати і т.д. Якщо фінансові можливості родини не дозволяють найняти кваліфіковану няню, можна найняти дівчину студентку, яка буде приходити після пар на пару годин і допомагати по дому, або з дітьми. Якщо ви зупинилися на варіанті найняти кого-небудь на допомогу, то знайдіть таку людину як мінімум за місяць до передбачуваної дати пологів. Пам'ятайте: двійнята часто народжуються раніше терміну! Дуже важливо, щоб після того, як ви повернетеся додому з пологового будинку, вас вже чекав чоловік, готовий взяти на себе частину обов'язків.
2
Читайте статті, форуми, спілкуйтеся з матусями близнюків, дізнайтеся, як вони справлялися перші роки життя з двійнятами.
3
Вивчіть різні способи годування груддю відразу 2 дітей. Купуйте подушку для годування двійні, з нею вам буде зручніше спати під час вагітності, а потім вона полегшить грудне вигодовування двійні.
4
Вивчіть різні пристосування, які можуть полегшити вам догляд за новонародженою двійнятами. Це слінги, електро-гойдалки, подвійна коляска, пеленальная дошка, круги для плавання на шию, сидіння на присосках для ванної та ін.
5
Вивчіть різні пристосування, які можуть полегшити вам ведення домашнього господарства. Це пральна машина - автомат, мультиварка, посудомийна машина, робот-пилосос тощо ...
Зверніть увагу
Якщо ви будете самі готувати їжу в перші півроку після народження двійні, придбайте мультиварку або будь-які інші електро-прилади для приготування страв, такі, які самі вимикаються після того, як пройде встановлений вами час. Інакше ваш обід може постійно підгорати через те, що малюки вас будуть відволікати від приготування їжі.
Корисна порада
Придбайте заздалегідь, до народження двійні, те, що допоможе вам впоратися відразу з двома дітьми. Пам'ятайте, що після народження двійнят, вам буде набагато складніше вибратися в магазин або почитати корисні поради в інтернеті.