Гарячий шоколад. Як швидко приготувати напій з шоколаду ? покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ох вже ці іспанці! Це вони придумали цей напій - гарячий шоколад, який тепер можна знайти в меню будь-якого кафе не тільки Росії, але і всього світу. При цьому далеко не всі знають, що рецепт приготування гарячого шоколаду напрочуд простий.
Вам знадобиться
  • 1. Плитка темного шоколаду без горіхів і добавок.
  • 2. Маленька каструлька або ківш.
  • 3. Мірна чашка, можна звичайний стакан.
  • 4. Молоко.
  • 5. Ложка.
  • 6. Плита, звичайно ж.
Інструкція
1
Ламаєте плитку темного шоколаду на дольки. У тих рецептах, де шоколад заливають гарячим молоком, його потрібно натерти на тертці, або подрібнити в блендері. В даному випадку ми будемо варити його на плиті, тому технологичного подрібнення шоколаду не потрібно, його шматочки швидко розчиняться в молоці.
2
Наливаєте в каструльку приблизно півтори склянки молока жирністю не менше 2,5% і ставите на мінімальний вогонь. Молоко повинно дійти до кипіння, але не закипіти.
3
Коли молоко починає закипати, висипаєте в каструльку поламану плитку шоколаду і починаєте рівномірно помішувати на мінімальному вогні. Шоколад повинен розійтися, і перетвориться в однорідну масу.
4
Якщо Ви хочете приготувати шоколад з пінкою, то перед вимиканням вогню, збийте його до утворення піни.
5
Дозвольте гарячого шоколаду настоятися кілька хвилин, після чого він набуде вишукану густоту.Ваш гарячий шоколад готовий, в даних пропорціях його вистачить на 3-4 чашки.
6
Чашку густого шоколаду краще подавати з десертною ложечкою на довгому держаку. А гарніровані (прикраса) напою залишається на ваш розсуд. Ви можете додати збитих вершків, ванілі, паличку кориці, яка віддасть гарячого шоколаду свій аромат або зефіру маршмеллоу. Я зустрічала навіть прикраса гарячого шоколаду навіть ягідкою фізалісу, але для цього напій повинен бути досить густим, щоб фізаліс не потонув. Чим би ви не гарнірували гарячий шоколад, головне не захоплюватися і зберегти його первісний смак шоколаду.
Зверніть увагу
Якщо робити гарячий шоколад не з темного, а з молочного шоколаду, він не досягає потрібної консистенції і більше схожий на какао, в цьому випадку краще додати крохмалю для консистенції.
Корисна порада
Якщо Ви передержали гарячий шоколад на вогні і він вийшов надто густий, просто додайте трохи вершків або молока "на око". А якщо напій занадто рідкий - можна додати в нього пару ложок крохмалю.