Як в Ексель зробити список.

Microsoft Excel - одна з найпопулярніших програм пакету Microsoft Office. Вона зручна тим, що має безліч різноманітних функцій, дозволяє виробляти складні обчислення. До найбільш затребуваним з цих функцій відноситься складання списку.
Інструкція
1
Для початку потрібно скласти сам список цікавлять вас предметів. Розташовувати їх слід в тому порядку, в якому потрібно, щоб вони з'являлися.
2
Тепер необхідно виділити складений список і присвоїти йому ім'я. Його слід ввести в рядку, розташованої в лівому верхньому кутку, де зазвичай пишеться адреса комірки. У нашому прикладі список названий "Інструменти".
3
Далі необхідно виділити клітинку, в якій потрібно створити список, на прикладі це G4. Потім у вкладці "Дані" слід натиснути кнопку "Перевірка даних". У вікні, у полі "Тип даних" вибрати "Список".
4
Після цього у вікні повинна з'явитися строчка "Джерело". У ній потрібно вказати назву списку, після знака "=", і натиснути "OK".
5
Тепер в зазначеній комірці можна вибирати предмет із зазначеного нами списку. Якщо потрібно зробити такий же список в іншому місці, можна просто скопіювати, а потім вставити його там, де вам потрібно, навіть на іншому аркуші.
6
Переглянути всі списки, створені в даному файлі, можна, натиснувши на кнопку "Диспетчер імен" у вкладці "Формули". Тут же можна створювати, видаляти і змінювати свої списки, а також переглядати їх властивості.
7
Якщо є необхідність створити список, що випадає на сусідньому аркуші, потрібно виділити осередок, натиснути "Дані", потім "Перевірка даних". У рядку "Тип даних" слід вибрати "Список", а в "Джерелі" потрібно вказати назву листа і діапазон. Ім'я списку в цьому випадку не підійде. У нашому прикладі список предметів розташовувався в діапазоні з J2 по J8, тому пишемо = Лист1! $ J $ 2: $ J $ 8. Цей діапазон можна скопіювати з диспетчера імен, який знаходиться у вкладці "Формули".
8
Найпростішим способом створення списку в Ексель є натискання клавіш Alt +?. При цьому необхідно, щоб була виділена комірка, безпосередньо сусідить зі списком предметів. Тобто в описаному вище прикладі такий прийом пройде тільки з осередками J1 і J9. Звичайно, функціонал даного методу дуже обмежений, але в певних випадках він може бути корисний.