Ваші розкішні волосся.

Блискучі здорове волосся дуже прикрашають жінку. Однак мало хто з нас задоволені своїм волоссям. Якщо природа обдарувала нас копицею буйних кучерів, ми прагнемо розпрямити їх, а якщо волосся безнадійно прямі, ми жадаємо мати хвилясті локони.
Інструкція
1
Масаж головиНачінайте з потилиці, потім масажуйте скроневі і тім'яну частини голови, а в кінці - лобову часть.Еслі волосся сухе, під час масажу корисно змащувати пальці яким-небудь рослинним маслом навпіл з касторовою.
2
Правильне миття волосся1. Перед миттям волосся необхідно расчесать.2. Використовувати комфортну теплу воду.3. Не слід довго намивати волосся: від цього вони втрачають свій блеск.4. Корисно користуватися бальзамами-обполіскувачами.
3
Їжа для волосСостояніе волосся напряму залежить від якості харчування. Смажена їжа, а тим більше фаст-фуд, викликає порушення обміну речовин, що в першу чергу помітно станом пріческі.1. Для росту і кольору волосся необхідно вживати рибу, морепродукти, яйця, горіхи, т.к. в цих продуктах міститься велика кількість белка.2. Обов'язково включіть в свій раціон капусту, в тому числі і морскую.3. Не забувайте про вітаміни, особливо А та Е.4. Вживайте в їжу рослинне масло.
Корисна порада
Феном намагайтеся користуватися тільки у виняткових випадках, оскільки гаряче повітря шкодить волоссю.