Догляд за шкірою обличчя.

Красива шкіра обличчя - напевно, кожна дівчина мріє про це. Обличчя - це дзеркало, в якому відображаються наші емоції, настрій, наше здоров'я. Жінки прикладають багато зусиль, щоб шкіра обличчя виглядала здоровою, гладкою, зволоженою. Зробити це не так вже й складно, виконуючи щоденні дії.
Вам знадобиться
  • - очищає засіб;
  • - тонік;
  • - денний крем;
  • - нічний крем;
  • - маски;
  • - скраби.
Інструкція
1
У всьому світі застосовується чотирьохетапну система догляду за шкірою. Для початку вам потрібно визначити тип шкіри (нормальна, суха, жирна, комбінована). Знаючи свій тип шкіри і вік, ви без зусиль підберете собі засоби по догляду за нею.
2
Очищення - умивання шкіри за допомогою очищувальних засобів (пінки, гелі, молочко). Увечері обов'язково очищаємо шкіру за допомогою умивалки. Навіть якщо не використовували декоративну косметику, шкіра працювала цілий день і заслуговує, щоб її очистили.
3
Тонізація - цей етап завершує очищення шкіри. Наносимо тонік на ватний диск і протираємо обличчя, уникаючи області навколо очей. Якщо шкіру стягнуло після вмивання, то це відчуття піде! Якщо ви подивитеся на диск, він буде не ідеально білий, а це означає, що навіть після очищення не всі забруднення віддалилися, що ще раз доводить, що тонік необхідний.
4
Зволоження - цей етап включає в себе використання денного крему, який утворює плівку і захищає шкіру від негативного впливу зовнішнього середовища. Денний крем наноситься після тонізації. Йому потрібно дати вбратися, а надлишки промакнуть серветкою, тільки після цього можна приступити до декоративного макіяжу (якщо ви його робите). Бажано, щоб у денному кремі містився SPF-фільтр для захисту від сонця.
5
Харчування - догляд за допомогою нічного крему. Під час сну шкіра відпочиває, відновлюється, розслабляється, отримує необхідні елементи.
6
Додатковий етап включає в себе маски і скраби. Маски зазвичай наносяться на 10-15 хвилин і застосовуються 1-2 рази на тиждень. Вони виконують функції очищення, зволоження, харчування. Скраби відлущують верхній шар, після їх використання шкіра стає дуже гладкою і ніжною. Наносити їх потрібно на 1-2 хвилини, потім масажувати обличчя круговими рухами і змити водою.
Зверніть увагу
Починати доглядати за собою можна з 13-14 років. Четвертий етап обов'язковий з 20 років, раніше за потребою, якщо виникає відчуття дискомфорту після вечірнього умивання і тонізації. Якщо неприємних відчуттів немає, крем можна не використовувати.
Корисна порада
Весь догляд здійснюється по масажних лініях. Найголовніше правило - обличчя потрібно розправляти, майже всі рухи повинні бути від центру, ні в якому разі не навпаки. Коли крему наносяться не по масажних лініях, це призводить до утворення додаткових зморшок.