Як побудувати самостійно фанерний подіум в квартирі.

Подіум в квартирі є не тільки декоративним оригінальною прикрасою інтер'єру, але також і приносить значну практичну користь. Подіумом називають частину підлоги, яка піднята на 25-30 сантиметрів над іншим простором в приміщенні.
Інструкція
1
Види подіуму розділяються на технічний і декоративний. Технічні приховують інженерні комунікації та будівельні конструкції, другі допомагають трансформувати простір і зонувати кімнату. Однак, найчастіше об'єднуються обидва ці види, так як декоративність не може ніяк завадити функціональності, а також навпаки. Будь подіум можна обладнати висувними ящиками або навіть ліжком, яку висувають, при необхідності.
2
Після того, як завершено укладання фанери на підлогу, можна починати робити подіум.Прежде все, необхідно підготувати креслення майбутньої конструкції, щоб точно уявляти, як стане виглядати остаточний результат.Із матеріалів необхідні двадцатімілліметровая фанера, десятиміліметрового фанера, брус 50х50 і 30х40 міліметрів, різний кріплення: саморізи, дюбель-цвяхи, кріпильні куточки (звичайні на 40 міліметрів, а також посилені на 50 міліметрів) і анкери. Кількість залежатиме від розмірів вашої майбутньої конструкції.
3
Далі необхідно зробити розмітку і промальовувати олівцем контури.Проверіть рулеткою діагоналі, щоб обчислити наявну кривизну стін. Якщо вона буде більше 55 міліметрів, то необхідно буде відкоригувати ступінь глибини подіуму.
4
Для вологоізоляції на підлогу укладається поліетилен. Поверх поліетилену можна постелити коркову підкладку. Після підкладки укладають 10-міліметрову фанеру, яку прибивають до підлоги за допомогою дюбель-цвяхів. На стиках зобов'язані залишатися технічні зазори в 3-4 міліметра.
5
Згідно з наявним кресленням нарізають брус 50х50 - він стане служити в якості основи каркаса. Щоб отримати вже повну картину, лаги розкладають на опори. Між лагами і опорами треба прокласти обов'язково коркову підкладку. Брус може бути трохи сируватий, тому, якщо відсутній підкладка, після висихання він почне скріпеть.Проізводім кріплення і збоку подіуму. До бічних стінах анкерами кріпимо лаги. Зверху лагов укладається і закріплюється 20-міліметрова фанера, не забуваючи про необхідність технічних зазорів.