Як підключити модем.

Мобільний інтернет, активно просувний операторами стільникового зв'язку, давно зайняв міцне місце в житті веб-мандрівників, активно переміщаються також і в реальному світі. Це й не дивно, адже іншого способу отримати електронну пошту де-небудь на узліссі чи на ганку заміського будинку, як правило, просто не існує.

Поширені моделі USB-модемів, як правило, досить прості і в установці, і в експлуатації. Однак розглянемо докладно як підключити модем на прикладі 3g-пристрої від AnyData, працюючого в CDMA-мережах і пропонованого, зокрема, компанією SkyLink.

  1. Перш за все слід підключити модем до вільного роз'єму USB комп'ютера або ноутбука. Зрозуміло, комп'ютер в цей момент може (і навіть повинен) бути включений.
  2. Через кілька секунд модем буде помічений і система повідомить, що виявлено новий пристрій, а також спробує автоматично встановити для нього стандартний драйвер. У разі невдачі користувачеві буде запропоновано вказати місце розташування необхідного драйвера.
  3. Встановіть диск, що поставляється в комплекті з модемом, в привід, і вкажіть майстру установки нового пристрою шлях до що знаходиться на диску драйверу.
  4. Не звертайте уваги на повідомлення системи про те, що видавця драйвера перевірити не вдалося. Це нормально і не впливає на працездатність встановлюваного програмного забезпечення.
  5. Після завершення інсталяції драйвера установка модему завершена. Залишилося лише налаштувати інтернет-підключення.
  6. Відкрийте меню Пуск - Підключення, виберіть «Створення підключення або мережі» і потім - «Підключення до інтернету».
  7. Виберіть коммутируемое підключення, потім зі списку модемів - модем AnyData.
  8. Вкажіть дані сполуки, надані провайдером при підключенні. Необхідно вказати, який номер, ім'я і пароль для доступу в інтернет і назва нового інтернет-підключення в системі.
  9. Встановіть прапорець, дозволяючий запам'ятати пароль і використовувати з'єднання всім користувачам, після чого можна натискати кнопку «Підключити».
  10. Інтернет підключений. Ви можете запустити браузер, поштовий клієнт і будь-яке інше програмне забезпечення для використання його ресурсів.