Як відучити кота дерти.

Кішки точать кігті все своє життя - таким чином вони позбавляються від відмерлих шарів кігтя, які завдаю йому дискомфорт. На сьогоднішній день існує безліч засобів справитися з цією проблемою.
Інструкція
1
Стрижка когтейСтріжка кігтів позбавить вас від проблеми на 2-3 тижні. Однак ця процедура зажадає певної навички і умінь, тим більше, що не кожна кішка згодна покірливо витримувати цю процедуру. Якщо кігті кішки не мають пігменту, можна розглянути невеликий кровоносну сосудик, що знаходиться всередині. При стрижці кігтя необхідно дотримуватися обережності, зрізуючи тільки його кінчик так, щоб не торкнутися цієї судини. При наявності пігменту необхідно дотримуватися великої обережності і постригати самий кінчик коготка. При цьому слід пам'ятати, що відсутність кігтів не змінить звичок вашого вихованця, і він так само стрімко буде «злітати» на перила балкона, але при цьому зачепитися йому вже буде нічим, тому будьте пильні - закривайте вікна завжди.
2
КогтеточкаСамий чудовий спосіб проявити свою любов до вихованця - дозволити йому робити те, що йому хочется.Можно придбати килимок-когтеточку і когтеточку вертикальну. Для залучення уваги вихованця можна натерти когтеточку котячої м'ятою.
3
"М'які кігтики" "М'які кігтики" - винахід ветеринарів, яке представляє собою маленькі вінітовие ковпачки, які кріпляться на кігті вашого вихованця. Кігтики абсолютно не заважають ні тварині, ні господарям.
побилися вихованцем меблі і стіни приносять чимало клопоту господарям. Негарні клапті поролону, стирчать з улюбленого дивана, і віддерти на самому видному місці шпалери доводиться нескінченно маскувати, а то і зовсім робити незапланований ремонт.
Інструкція
1
Точити кігті - звична справа для представників сімейства котячих. Інша справа, що на вулиці вони з задоволенням обдирають стовбури дерев, а от удома воліють пошкребти стіни. І якщо раніше заради котячої забаганки доводилося ламати голову над тим, де б спиляти і куди прилаштувати в будинку невелике колоду або дошку, то тепер можна придбати спеціальну когтеточку в зоомагазині. Тим більше, що їх розміри і дизайн настільки різноманітні, що вписуються в будь-який інтер'єр. Якщо кошеня продовжує час від часу дерти шпалери , прикрийте «заборонені» місця когтеточку або дошкою. При необхідності придбайте кілька штук для збереження своїх нервів і краси інтер'єру.
2
Буває так, що в міру дорослішання кошеня навіть не звертає уваги на когтеточку і наполегливо продовжує дерти шпалери . Щоб його відучити, обчисліть улюблені містечка вашого хулігана і розпорошите на них який-небудь аерозоль: освіжувач повітря, дезодорант і т.д. Кошеня відразу відчує сторонній запах і перестане обдирати цю територію. Для «закріплення» нанесіть пару крапель валер'янки на куплену когтеточку. Ефект не змусить себе чекати.
3
Якщо ви побачили, що кошеня точить кігті об стіну, ні в якому разі не кидайте в нього тапком і вже тим більше не бийте. Кошеня може затаїти образу і обов'язково помститься, навіть якщо з цього моменту пройде не один день. Звичайно, просто милуватися на те, як цей "пухнастик" розправляється з ремонтом безглуздо. Якщо в будинку є пульверизатор, наповніть його водою і розпорошите на кошеняти саме тоді, коли він підкрадеться до шпалер. Або злегка лясніть долонь, але не надто дзвінко. А всякий раз, коли він вибере для своїх цілей когтеточку, похваліть його і погладьте. Чи не розпилюйте воду і не галасуйте без видимої причини, щоб кіт не виріс полохливим або мстивим.