Як зробити залізної людини. Креслення костюма залізної людини.

Поява на екранах кінотеатрів образу Залізної людини породило по всьому світу величезну хвилю популярності і безліч шанувальників полюбився всім героя-винахідника. Тепер кожен поважаючий себе шанувальник фантастичного жанру прагне втілити свою ідею-мрію в реальність - створити свій власний образ Залізної людини.
Інструкція
1
І деякі в цьому помітно досягли успіху, наприклад, норвежець Джон Беккенстен (відомий скульптор в кіноіндустрії) витратив більше року на створення найвдалішою копії костюма свого улюбленого героя, використовуючи пластик і стекловолокно.Еще один вартий уваги екземпляр вдався Ентоні Лі ( штат Колорадо), який використав поліуретанові плити для костюма і особливу суміш смоли і скульптурної глини для шолома. Також в хід пішли більш тисячі заклепок, старі автозапчастини, світлодіоди, сервомотори та інше, для більшої реалістичності образу.
2
А скільки ще наших доморощених умільців працюють над своїми авторськими винаходами, використовуючи будь-який підручний матеріал і невичерпну фантазію! Якщо і ви вирішив вступити в ряди фанатів-конструкторів, вам знадобляться свіжі ідеї, оригінальний підхід до вибору матеріалу (фольга, алюміній , жерсть і пр.) і невичерпне натхнення.
3
Для початку потрібна детальна розробка всіх складових частин костюма з урахуванням динаміки рухів.
4
Почати створення образу можна з шолома, з вбудованим інтерфейсом (за бажанням), каркаса і підключення передбаченої вами електроніки.
5
Для виготовлення шолома використовуйте м'який метал або жерсть. Обов'язково обробляйте краю після вирізання деталей. Не забувайте залишати функціональні зазори.Пользуйтесь кресленнями!
6
Деталі переважніше скріплювати за допомогою скоб і клепок, це і швидше, і менш травмоопасно.Созданний каркас шолома зсередини варто проклеїти м'якою тканиною, а в прорізи для очей вставити світловідбиваючі лінзи (або скла від сонцезахисних окулярів).
7
Основою для «тіла» може послужити будь комбінезон «під горло» з щільної темної тканини з лайкровой ниткою (це дозволить уникнути утворення складок при русі).
8
На тканину прикріпіть «броню». Для зручності використовуйте манекен.
9
Якщо ж ви володієте потрібними навичками, використовуйте гідравлічні пристосування для організації зчленування і вільного руху деталей. В такому випадку каркас тіла повинен викроюють повністю і припускати технологічні отвори і кріплення для допоміжних елементів.
10
Як створити реактор в домашніх умовах описав один з фанатів фільму на сайті http://joker.vhabare.ru/interesno/449-kostyum-zheleznogo-cheloveka-svoim ....
11
Чи буде це маскарадний костюм, або ж високотехнологічний винахід, цілком залежить від рівня вашої технічної підготовки івинахідницького майстерності.
12
Один з варіантів виготовлення залізної людини пропонує сайт http://minimozg.ru/kids/1892-sdelaj-svoego-zheleznogo-cheloveka.html. Слідуючи докладним кресленнями, можна спорудити НЕ костюм, а цікаву іграшку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=v7FkXlaBXg0
Після прогримів на весь світ фільму Iron Man з'явилася величезна натовп шанувальників. Найбільшу популярність завоював Залізна людина. І навіть не стільки він сам, скільки його чудовий костюм. Так як стоїть такий наряд фантастичну суму, то у шанувальників з'явилася думка про виготовлення костюма в домашніх умовах.
Інструкція
1
Виготовлення шолома - намалюйте схему шолома і, вирізавши її, склейте деталі між собою. Майбутню маску і нижню щелепу проклейте скотчем. Для додання твердості всю поверхню покрийте малою кількістю епоксидного клею. Після просушки внутрішня сторона проклеюється стеклотканью.
2
Створення спини - також виготовляється за кресленнями з проклеюванням всіх деталей. Для найбільш міцного приклеювання найкраще використовуйте затискачі. Готова спина також проклеюється епоксидним клеєм.
3
Виготовлення грудного панцира - виріжте дрібні напівкруглі смуги і гурток такої ширини, щоб можна було вставити реактор. Потім їх приклейте до аркуша паперу. Виходить панцир з отвором для реактора посередині. Виготовлення кінцівок відбувається за тією ж схемою, що і решта деталей.
4
Після покриття епоксидним клеєм всіх деталей, а також їх повного висихання приступайте до фарбування. Для більш ефективного виду костюма деталі покривайте акриловою фарбою, наносите рівномірно, без всяких білих плям.
5
Тепер переходите до складання костюма. До всіх рухомим частинам костюма - тулубу, згинах колін і так далі - приклеїте широку і щільну гумку. До пальцях рекомендується прилаштовувати вузьку гумку.
6
Для з'єднання деталей використовується карабін-засувка. Він приклеюється до всіх частин зсередини в наступних районах: плечі і передпліччя; грудної панцир і нижня частина тулуба; боки; нижні кінцівки.
7
Так як всі деталі повинні рухатися, не обмежуючи рухів, то скріпіть їх між собою гайками. Нижню кінцівку виготовте так, щоб в неї спокійно пролазить нога у взутті.
8
Підтримка маски - щоб маска не падала, до внутрішньої сторони приклейте магніти і залізні смужки.
9
Підсвічування: в груди вставте ліхтарик або нічник на батарейках. В руки - ліхтарики, кнопки від комп'ютерної мишки розташуйте під великим пальцем і все спаяти між собою.