Як продовжити життя прикрасам.

Сьогодні дівчата все частіше віддають перевагу красивим і недорогим прикрасам з недорогоцінних каменів і металів - скла, пластика, тканини, стрічок та дроту. На жаль, прикраси з цих матеріалів досить швидко зношуються. Як же продовжити життя такому прикрасі?
Інструкція
1
Постарайтеся уникати різких ударів і падінь прикрас, особливо виробів зі скла та глини - вони відрізняються високою крихкістю і можуть швидко втратити привабливий вигляд.
2
Зберігайте кожна прикраса в окремій коробочці або мішечку. Знайдіть окреме місце для прикрас на своєму косметичному столику. Можна купити недорогу шкатулку або "дерево" для більш зручного зберігання. Уникайте контакту прикрас один з одним. Зберігайте їх подалі від тепла та променів світла.
3
Під час прийняття ванни або душу знімайте всі прикраси. Більшість з них бояться не тільки влучень води, але і агресивних компонентів у складі шампуню або гелю для душу.
4
Намагайтеся уникати попадання косметичних засобів та парфумерії на прикраси. Склад таких коштів найчастіше руйнує цілісність виробів і призводить до їх зносу. Надягайте прикраси в самому кінці, коли виконані косметичні процедури.
5
Знімайте прикраси перед сном і під час тренувань, таким чином ви продовжите не тільки життя своїм прикрасам, але й уникнете поломку тендітних деталей виробу.
6
Зрідка протирайте прикраси м'якою безворсовой тканиною. Цим ви не тільки додасте їм блиск, але і очистіть їх від дрібного пилу.
7
Прикраси зі скла та пластику час від часу промивайте в теплому мильному розчині (1 ч.л. рідкого мила для рук на склянку теплої води). Намисто з глини або дерева категорично не можна мочити, краще просто протирати час від часу м'якою безворсовой тканиною. Намиста на гумці не рекомендується мити з милом - лужна середу мила руйнує структуру гумки і призводить до втрати її еластичності.
8
Якщо ви носите прикраси в сумці разом з іншими предметами (гаманець, ключі і т.д.), зберігайте свої прикраси в спеціальному мішечку або в окремій кишені сумки. Так ви уникнете освіту відколів на них.
9
Якщо вам все-таки не вдалося уникнути появи окису, нальоту або жовтизни на верхньому покритті вироби - спробуйте очистити їх нежорсткої щіткою з милом або зубним порошком.