Як ставити наголос. де поставити наголос у слові старшинами.

Який же все-таки прекрасний російську мову! Він одночасно є найскладнішим і найпростішим. За допомогою цієї мови ми висловлюємо свої почуття, наприклад, зізнаємося в любові, бажаємо щастя і т.д. Але вражаючим властивістю російської мови є те, що не тільки якесь словосполучення може ввести в оману читача своєю подвійністю, але навіть одне слово можна зрозуміти двозначно.
Інструкція
1
Наголос в російській мові кардинально відрізняється від наголосів в деяких іноземних мовах. Якщо на самому витонченому французькому мові воно завжди закріплено на останньому складі, т. Е. В кінці слова (наприклад: пардон, Бонжур), то в російській мові воно вільно може бути як на початку, в кінці, так і в середині, ніяка голосна буква від нього не застрахована.
2
Власне кажучи, наголос - це виділення якого-небудь стилю, більшою силою вимови і збільшення тривалості звучання. Природно, йому підвладні тільки голосні літери.
3
Голосний звук складу, на який падає наголос, називається ударним. При утворенні форм слова наголос може залишатися нерухомим (вовк - вовка - вовк) або може пересуватися з одного складу на інший (лист - лист - лист).
4
Є слова, що не мають наголосу, у вимові вони приєднуються до попередніх або наступним ударним словами, зазвичай це прийменники, сполучники, частки (під горою, до мене, принеси-но).
5
Для того щоб визначити де поставити наголос у слові, необхідно його провідмінювати, приклад: Верблюд (чоловічий рід, однина) - верблюдом (чоловічий рід, множина).
6
Щоб дізнатися де ставити наголос, прочитайте все речення, в якому знаходиться це слово і, спираючись на сенс, ви зрозумієте, який склад акцентувати ("Виходячи з лісової хащі я побачив прекрасний зАмок." - "На дверях висів міцний Замок. ").
7
Зауважте, в складних словах, плюс до всього буває і додаткове наголос, воно позначається ('). Приклад: водогрязелікарнею, залізничний.