Як позбавиться від прищів раз і назавжди.

Раніше я страждала з проблемною шкірою. Я довго шукала засіб, що підходить для мого типу шкіри. Жахливі прищі і вугрі мучили мене роки 2, я ніяк не могла впорається з ними, навіть дорогі кошти давали недовгий ефект. Але одного разу на просторах Інтернету я натрапила на цей чарівний рецепт. Найважливіше, що він підходить до всіх типів шкіри і, наскільки я знаю, не має протипоказань. Тепер ділюся цим диво-рецептиком з вами, мої дорогі читачі. Що ж, приступимо ...
Вам знадобиться
  • саліцилова кислота 1%
  • 5 таблеток левоміцетину
  • 5 таблеток Стрептоциду
  • 5 хвилин вільного часу для приготування нашого розчину
Інструкція
1
Таблетки розтовкти в порошок так, щоб на вигляд порошок нагадував муку.
2
І засипати вийшов порошок в пляшечку з саліцилової кислотою.
3
Одержаний розчин збовтати. Не слід намагатися повністю розчинити осад, т.к. перед застосування розчин буде збовтувати.
4
Наносити щовечора, перед сном на все обличчя, крім області навколо очей витним диском. Перед нанесенням, пляшечку з розчином слід збовтати. Так само слід, перед тим як наносити розчин, очистити шкіру, тобто умити обличчя гелем для вмивання.
5
Ну от і все) Через кілька днів Ви станете володарем або володаркою здорової шкіри обличчя) Удачи! І нехай Вас більше не турбують проблеми зі шкірою обличчя)
Зверніть увагу
Так само слід зауважити, що цей розчин сушить шкіру, так що після його застосування шкіру слід зволожити, щоб уникнути сухості і лущення шкіри Вашого ліцаЕто засіб за властивостями нагадує Зінеріт, однак коштує воно в рази дешевше) Слід зауважити, що це засіб викликає звикання ... Уникайте попадання розчину в очі, ніс або ротову порожнину, так як його вміст може викликати запалення або подразнення
Корисна порада
Не турбуйтеся, якщо не побачите результату в перші дні використання! Пам'ятайте, що всьому свій час і у кожного різний тип шкіри!