Як увійти з телефона в інтернет.

Якщо Вам необхідно терміново увійти в інтернет , а комп'ютера під рукою не виявилося, то найпростіший вихід - скористатися мобільним телефоном. Зараз у всіх телефонах і у кожного оператора є подібна можливість виходу у всесвітню мережу.
Інструкція
1
Інтерфейс мобільних телефонів відрізняється, але загальна схема така: зайдіть в головне меню мобільного телефону
2
виберіть меню «браузер» або « інтернет » підключіться до інтернет у (в багатьох моделях телефону підключення відбувається автоматично)
3
У випадку якщо ви тільки придбали сім-карту, то перша спроба виходу в мережу виявиться невдалою. Необхідно вийти з програми, після чого, як правило, протягом 15 хвилин оператор стільникового зв'язку пришле у вигляді СМС-повідомлення інструкцію з налаштування вашого аппарата.Будьте уважні! Якщо оператор прислав вам код активації, логін або пароль, обов'язково збережіть його для подальшої роботи
4
Як тільки ви скористалися підказками оператора, і ваш телефон готовий до серфінгу по мережі, виконайте всі перераховані вище кроки знову
5
В меню «адресна рядок» (у різних моделях назва може відрізнятися) впишіть потрібну адресу, наприклад, www.russia.ru, натисніть «ок».
6
Якщо ви підключаєтеся через wi-fi, то в меню телефону знайдіть відповідний раздел.Нажміте "активувати", при необхідності введіть пароль.
7
Тільки після цього, можна забивати адресу потрібного сайту.
8
Також у багатьох моделях телефону пропонуються додаткові можливості використання мережі інтернет : телефон запам'ятовує сторіночку, яка була відкрита останньою, можна створити «закладки» - найбільш відвідувані сайти та багато іншого.
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що інтернет-трафік надається стільниковими операторами, вельми доріг. Крім того, намагайтеся не користуватися цією послугою в роумінгу.