Як покрити нігті гель-лаком самостійно.

Гель-лак (іноді його називають шелаком, за назвою фірми) - це справжній порятунок для зайнятої сучасної жінки, адже покриття тримається близько двох тижнів, зберігаючи при цьому прекрасний зовнішній вигляд. Цю послугу зараз пропонують майже всі салони краси, але в цілях економії можна зробити покриття вдома самостійно. Для цього будуть потрібні спеціальні матеріали і навик нанесення лаку, який є у кожної жінки.
Вам знадобиться
  • УФ-лампа (для домашнього використання досить купити маленьку лампу), бондер, прозорий гель-лак, який використовується і як основа, і як верхнє покриття, кольоровий гель-лак, м'яка мелкозернистая пилка для нігтів, спеціальна рідина для зняття верхнього шару (можна використовувати звичайний спирт або горілку), ватяні диски, спеціальна рідина для зняття гель-лаку.
Інструкція
1
Підготовка нігтів. Обробити кутикулу або відсунути її дерев'яною паличкою. Обробити нігтьову пластину м'якою меркозерністой пилочкою, щоб вона стала злегка матовою. Знежирити, протерши ватним диском, змоченим спиртом. Це потрібно для кращого зчеплення нігтя з матеріалом.
2
Покрити ніготь Бондер. Він діє за принципом двостороннього скотча, тобто «склеює» поверхня нігтя з гель-лаком. Дати Бондер висохнути кілька хвилин.
3
Нанести базовий шар прозорого гель-лаку на нігті однієї руки, крім великого пальця. Помістити в лампу на 2-3 хвилини. Нігті на великих пальцях зручніше «засвічувати» окремо, відразу на обох руках.
4
Акуратно нанести кольоровий гель-лак, відступивши міліметр від кутикули. Також помістити в лампу на 2-3 хвилини. Напівпрозорий лак можна наносити в один шар, непрозорий - в 2-3 шари, висушуючи кожен шар під лампою. У процесі всієї процедури до нігтів можна доторкатися.
5
Покрити прозорим гель-лаком, знову помістити в лампу на 2-3 хвилини. Після чого намочити ватний диск спеціальною рідиною або спиртом і обробити нігті. (Професіонали це називають зняттям липкого шару). І бездоганний манікюр готовий! Нігті не потребують додаткової сушінні, що не змащуються і не стираються.
6
Через два-три тижні гель-лак потрібно зняти. Звичайна рідина для зняття лаку вам в цьому не допоможе, потрібно придбати спеціальну. Технологія досить проста: намочити рідиною невеликий шматочок ватного диска, прикласти до нігтьової пластини і обернути фольгою. Через 30-40 хвилин покриття почне відшаровуватися.
Зверніть увагу
Звичайно, не можна сказати, що гель-лак не псує нігті, так як при знятті нігтьова пластина пошкоджується. Тому краще робити перерви і покривати нігті лікувальним лаком. Але зате під цим покриттям нігті швидше ростуть і не ламаються.
Корисна порада
Покриття гель-лаком відмінно підійде і для педикюру. З блискучими нігтиками можна проходити близько місяця, так як на ногах нігті ростуть повільніше.