Як змінити ярлики на робочому столі. Як перетягнути ярлик.

Ярлик - це свого роду покажчик на програму, файл, диск. Він дозволяє дуже швидко звернутися до потрібного об'єкту. Спочатку на вашому робочому столі присутній мінімальний набір ярликів, який кожен користувач змінює на свій розсуд.
Інструкція
1
Для початку виведемо потрібні ярлики на робочий стіл. Зробити це можна кількома способами. Перший: зайти в меню "Пуск" і лівою кнопкою миші "перетягнути" ярлик на робочий стіл.
2
Другий: знайти потрібну папку, натиснути правою кнопкою миші. В меню виберіть "Відправити на робочий стіл (створити ярлик)".
3
Тепер ярлик на робочому столі і його можна змінити.
4
Його можна просто перейменувати. Для цього правою кнопкою миші зробіть клік на ярлику і виберіть вкладку "Перейменувати" або двічі клацніть по ярлику, його ім'я буде підсвічено, а курсор блимати. Просто введіть потрібне найменування
5
Можна змінити і стандартну картинку ярлика. Для цього також натисніть праву кнопку миші на ярлику, виберіть "Властивості".
6
У вікні виберіть "Ярлик". Знайдіть кнопку "Змінити значок".
7
Виберіть вподобану картинку із запропонованих, або знайдіть іншу. Для пошуку картинок можна скористатися інтренет-сайтами, наприклад, GoodFon.ru, desktop.kazansoft.ru, hdoboi.com та ін.
8
Можна змінити і розмір ярлика. Для цього натисніть клавішу Ctrl і, утримуючи її, прокрутите коліщатко мишки. Розмір картинки мінятиметься. Вам потрібно просто вибрати відповідний розмір.
9
Є можливість закріпити створені або оновлені ярлики на панелі швидкого доступу. Просто перетягніть їх туди.
10
Видалити ярлик з робочого столу можна, перетягнувши його в "Корзину".