Як змінювати розширення.

Не кожна програма здатна розпізнавати всі типи профільних файлів, саме тому юзеру часто доводиться міняти розширення останніх. Розглянемо як поміняти розширення того чи іншого файлу в двох найбільш популярних операційних системах: Windows 7 і Windows XP
Інструкція
1
Почнемо з Windows 7. Звичайно, найпростішим і ефективним способом у всіх операційних системах є спосіб перейменування файлу в якому-небудь файловому менеджері. Наприклад, Total Commander. Але якщо у вас його немає, з проблемою все одно можна впоратися. Послідовно виконуємо наступні дії.
2
Відкрийте будь-яке вікно файлового менеджера Windows 7, натисніть клавішу Alt.
3
Проміжний результат: має з'явитися меню: Файл, Правка, Сервіс та т.д.Виберіте "Сервіс", в ньому "Параметри папок".
4
В випав вікні перейдіть на вкладку "Вид" .Сніміте прапорець з рядка "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів".
5
Перейменуйте потрібний файл.
6
Тепер перед нами Windows XP. І знову по порядку.Зайдіте в меню "Пуск".
7
Далі: "Налагодження" і "Панель управління" .У "Панелі управління" відкрийте "Властивості папки".
8
В відкрито вкладці "Властивості папки" зніміть прапорець з рядка "Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів", при цьому не забувайте натиснути кнопки "Застосувати" і "Ок".
9
Тепер в назві файлу видно розширення. Наприклад, .doc.
10
Клацніть правою кнопкою миші, виберіть у випадаючому меню "Перейменувати".
11
Перейменуйте файл, задавши потрібне вам розширення.
12
Найчастіше доводиться перейменовувати малюнки і фотографії, а й зніми все просто. Достатньо, наприклад, в Total Commander встати на потрібний файл і натиснути правою кнопкою миші
13
У меню, вибрати «Перейменувати» і замість, наприклад, ".png" (Portable Network Graphics) прописати ".jpg"
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BqCiTHFZS-g
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що описаними діями ви зміните саме розширення, але не тип файлу. Для зміни типу необхідно скористатися програмами-конвертерами
Рада Федерації в рамках пропозицій, висловлених ще президентом Д. Медведєвим, законодавчо закріпив розширення території столиці Російської Федерації за рахунок приєднання території Московської області. До міста з 1 липня 2012 року додатково приєднано 148 тисяч гектарів земель, що відразу збільшило площу Москви в 2,4 рази.
Сенатори своїм рішенням розширили межі Москви і збільшили чисельність її населення на 230 тисяч чоловік. Ця цифра невелика, оскільки території Підмосков'я, розташовані на південному заході від столиці вважалися депресивним регіоном, жителі якого в основній своїй масі працювали в Москве.Теперь в межі міста Москви, крім земель в південно-західного напрямку аж до кордону Калузької області, входять Сколково і Рублево-Архангельське. Мерія столиці вже оголосила про те, що розроблений план забудови цих територій, на яких вестиметься переважно малоповерхове і котеджне жиле строітельство.Кроме житлової забудови, на дані території планується перевести діловий центр столиці, звільнивши для загального доступу історичний центр Москви, який в даний час майже повністю зайнятий різними державними структурами. Чиновники впевнені, що розміщення урядових структур на нових територіях дозволить вирішити і транспортну проблему столиці. Їх впевненість не похитнуло навіть те, що з критикою проекту «Велика Москва» виступили багато городян, містобудівні та громадські організації, в тому числі Громадська палата. Проти розширення виступали і багато депутатів Московської обласної Думи.Первой серйозною проблемою, з якою зіткнулися столичні влади, стали дороги - інфраструктура Підмосков'я розвинена погано, у багатьох «столичних» районах доріг не було зовсім або стан їх виявилося дуже запущенним.Не відповідає столичним стандартам і комуналка - багато сіл цього напрямку досі не забезпечені газом. Буде потрібно також збільшити споживану потужність підстанцій. Але не менш важливою проблемою стає сміття - адже майже весь ліс в Підмосков'ї став суцільний звалищем. Залишається сподіватися, що влада прорахували свої дії, і розширення кордону Москви буде мати реальний практичний ефект.