Як я можу допомогти навколишньому середовищу ?

Питання екології не залишають вас байдужими? Хочете внести особистий внесок у сьогодення і майбутнє людства? Вже сьогодні ви можете почати, помінявши кілька старих звичок на нові.
Вам знадобиться
  • Бажання і трохи завзятості
Інструкція
1
Економте воду. Не важливо, стоїть у вас лічильник чи ні, намагайтеся використовувати воду по необхідності. Закривайте кран, коли «намилюйте» посуд, чистите зуби, зменшуйте напір води, намагайтеся не дуже довго плескатися в душі.
2
Перестаньте смітити. Всі ми показуємо один на одного, вважаючи, що ще одна кинута папірець або пляшка не сильно змінить ситуацію. Тепер уявіть, що хоча б сотня читачів перестане засмічувати простір навколо себе. Сотня пляшок, пакетів і фантиків - це вже цілком помітно.
3
Не соромтеся бути прикладом. Не раджу вам кричати на тих, хто поводиться не етично стосовно матінці-природі, але показати хороший приклад власною поведінкою ви завжди можете. Якось у нашому парку проходила акція - усі бажаючі дорослі роздавали дітям цукерки з нагоди свята, а порожні упаковки кидали прямо на землю. Я звернула на це увагу своїх друзів, і ми почали збирати упаковку в контейнер. Через кілька хвилин і дорослі, і діти, не змовляючись, почали робити те ж саме.
4
Купуйте сумку для продуктів, скоротіть використання пластикових пакетів. Це не зовсім звично, але не так уже й важко. Сумка міцніше пакету і, вже точно, екологічніше його. Там, де використання пакетів неминуче, намагайтеся знизити їх кількість. Використовуйте їх по кілька разів.
5
Викидайте специфічний сміття у спеціально відведені контейнери. Наприклад, відслужили батарейки, енергозберігаючі лампи, стільникові телефони.
6
Купуйте велосипед і зручне взуття для піших прогулянок. Намагайтеся по можливості добиратися до роботи, магазинів, банків та інших місць першої необхідності «на своїх двох». Якщо відстань не дозволяє, але обійтися без автомобіля все-таки можна, скористайтеся велосипедом, самим екологічним видом транспорту.
7
Економте електроенергію. Не забувайте гасити світло, виходячи з кімнати, вимикайте електроприлади з розетки, повністю завантажуйте посудомийну і пральну машини, перш ніж запустити їх.
8
Даруйте непотрібним речам друге життя. Зараз є величезна кількість майстер-класів та відеоуроків з виготовлення корисних і симпатичних штучок з того, що у нас прийнято вважати сміттям.
9
Економте папір. Не забувайте, що джерелом для наших блокнотів і паперових хусточок є дерева. Використовуйте обидві сторони аркуша для записів або печатки, що не транжірьте серветки і одноразові рушники там, де можна замінити їх тканинними.