Як відкрити інтернет-магазин безкоштовно.

Інтернет відкриває воістину безмежні можливості для того, хто знає як його використовувати. Можна з успіхом знаходити друзів, розважатися і навіть заробляти гроші. Причому не тільки працюючи на когось, але і з успіхом працюючи на себе. Виходячи з того, що найпростіший вид бізнесу - торгівля, логічно припустити, що найпростішим методом роботи в інтернеті буде відкриття інтернет- магазина.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - інтернет
Інструкція
1
Спочатку визначитеся зі списком товарів, які ви будете пропонувати клієнтові. Виберіть одну або кілька галузей товарів. Найголовніше - щоб вони були поєднані і так чи інакше доповнювали один одного.
2
Знайдіть постачальника. Це може бути будь-який інтернет-магазин або організація, що займається доставкою товару через інтернет. Необходісо знайти постачальника з найбільш низькою вартістю товару, щоб не робити велику націнку і все одно отримувати прибуток.
3
Створіть гаманці електронної валюти з можливістю звіту про вхідних платежах.
4
Відкрийте сайт на безкоштовному хостингу. Для цього достатньо завести електронний ящик і використовувати безкоштовний конструктор сайтів, який надається автоматично. Наповніть сайт фотографіями і описом товару, який ви збираєтеся продавати.
5
Рекламуйте свій сайт за допомогою соціальних мереж. Там же можна викладати фотографії для спрощення інформування можливих покупців про наявність та ціну товару.
6
При надходженні замовлення запитуйте стовідсоткову передоплату. Після надходження передоплати, запитуйте товар у постачальника і перенаправляйте його покупцеві.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pzcbdcytDAs
Зверніть увагу
Завжди просіть передоплату.
Корисна порада
Просіть покупців викладати фото з вашими товаром - це допоможе іншим вашим клієнтам оцінити вашу надійність.